İnşaat, Kanalizasyon ve Altyapı Hizmetlerinde 27 Yıldır Sektörün Lider Kuruluşuyuz.
Sesli Görüşme YapTeklif Al
Diğer Bağlantıları Göster

Gider Açma

Gider Açma

Firmamız gider açma konusunda yetkin bir hizmet vermekte ve profesyonel ekipmanları yanı sıra uzman kadrosu ile kısa bir sürede çözüm üretmektedir. 7/24 servis imkanı sayesinde müşterilerimizin tüm sorunlarını kolay bir şekilde ekip arkadaşlarımız ile birlikte gerçekleştirmekteyiz. Servis ekiplerimizin müşterilerin ulaşması itibariyle en kısa sürede hizmet verdiği bunun yanı sıra tüm işlemleri kısa sürede tamamlanması firmamızı tercih etmenizin en önemli sebebi olacaktır.

Apartman, ofis, büro, işyeri, lokanta ve benzeri her alanda müşterilerimizin başına gelebilecek gider açma sorunları için hem tuvalet hem de lavabo açısından güvenilir hizmet sunmaktayız. Uğraşılması oldukça meşakkatli olan bu hizmet, firmamız tarafından kısa bir sürede ve makineler sayesinde en basit ve en hızlı çözümler ile işlem tamamlamaktadır.

Kırmadan Gider Açma Hizmeti;

Firmamız tarafından tüm tıkalı olan gider boruları için hizmet verilmekte ve bu tıkanıklıkların açılmasını kolay bir şekilde sağlar. Ancak makineler yardımıyla kırıp dökmeden kolay bir şekilde gider açma işlemleri firmamız tarafından üstlenilmekte ve rakip firmalara nazaran en uygun fiyatlar müşterilere sunulur. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız uzman ekip kadrosu ile uzun yıllardır çalışmalarını sürdürür.

Kırmadan Gider Açma Hizmeti

Görüntüleme özelliğine sahip olan cihazlarımız sayesinde dikkatli bir işlem gerçekleştirmekte böylece yapılan çalışmalarımız sırasında her bir nokta hem bölgesel hem de bütünsel anlamda tek tek temizlenir. Tespit edilen her bir bölge için çözümü sağlamak amacıyla alternatif yöntemler olarak ek cihazlar kullanmakta ve ulaşılabilmesi en zor noktalara kadar tıkanmaya neden olan tüm atıkları temizlemektir.

Firmamız tarafından kullanılan tüm cihazlar tesisat işlemleri konusunda son teknoloji olarak üretilmiş cihazlardır. Firmamız her geçen gün teknolojiyi takip etmekte ve gider açma konusunda kullanılan her türlü makinenin teminini gerçekleştirir. Son teknoloji ürünler ile çalışan firmamız müşterilerine hızlı ve kolay çözümler sunarak inşaat zahmetini yaşatmadan işlemlerini tamamlamaktadır.

Gider Açma Hizmetleri;

Firmamız tarafından gider açma konusunda ev, ofis ve benzeri tüm alanlar için uygulanan hizmetler farklı ve özelliklidir. Her alanın gider tıkanmasının sebebinin farklı olması firmamızın çalışmalarını da çeşitlendirilmiştir. Bu kapsamda teras gider açma için ağaç yaprakları, yağmur yağmasının etkisi sebebiyle oluşan tıkanıklıklarda yardımcı olunmaktadır. Böylelikle teras giderleri kameralı cihazlar yardımıyla hangi alanların tıkalı olup olmadığına bakılmakta ve en hızlı şekilde sorun çözüme ulaştırılmaktadır.

Balkon gideri genellikle rüzgâr sebebiyle çöp ve kum tanelerinin balkon giderine birikmesi sonucunda tıkanabilir. Bu tıkanıklıklar için firmamız tarafından özel bir robot ayrıcalığıyla gider açma çalışması gerçekleştirilir. Böylelikle herhangi bir boru zarar görmemekte ve işlem kısa sürede tamamlanır.

Gider Açma Hizmetleri

Mutfak gideri alanında genellikle yemek yağları ya da yemek atıkları sebebiyle kötü koku ve tıkanmalar gerçekleşir. Bu tür tıkanmalar özel makinelerimiz yöntemi ile kısa sürede temizlenmekte ve ortalama 5 yıl süresince herhangi bir sıkıntı yaşanır.

Atık su tahliye borularında oluşan tıkanıklıklar ise genellikle evlerde ve iş yerleri gibi alanlarda büyük sorunlar ortaya çıkar. Ancak bu tıkanmaları kısa sürede açan firmamız tüm sorunlara çözüm bulur. Bunun yanı sıra tuvalet tıkanıklığı ve klozet gider tıkanıklığı için de hizmet veren firmamız, kameralı robotlar sayesinde çalışma sürdürmekte ve aynı şekilde otopark ve banyo giderlerinde de tüm kalıntıları temizler.

Gider Tahliye Temizleme;

Gider tahliye temizleme işlemleri profesyonel bir tesisatçı firması tarafından yapılmalıdır. Kısa aralıklarla sorunlar yaşanması halinde gider problemleri için kullanıcılar alternatif yöntemler denemektedir. Ancak gider açma temizleme işlemlerinin makineler tarafından çözülmesi önemli bir temizlik yoludur.

Gider Tahliye Temizleme

Gider açma tahliye temizleme işlemlerini firmamız tarafından gider borularına yapışmış olan atıkların tamamen temizlenmesi ile tamamlanır.

Firmamız tarafından acil olarak gider açma hizmeti son sistem tesisat araçları ile gerçekleştirilmekte ve kısa sürede giderlerin açılması başarılı bir şeklinde tamamlanmaktadır.

Acil Gider Açma Hizmetleri;

Tesisat boruları için temizleme ve tıkanık açma hizmetleri kapsamında çalışan firmamız çalışmaları ile adından sıklıkla söz ettirmektedir.

Sektörün lider isimleri arasında yer alan firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve en uygun maliyetler ile çalışır.

Tuvalet tıkanıklığı açma

Acil gider tıkanıklığı açma hizmeti için firmamıza ulaşan müşterilerimizin problemlerini kısa bir sürede ve acil bir şekilde tamamlamakta böylelikle günlük yaşamın aksamasını önlemek profesyonel tesisat araçlarımız sayesinde gider açma hizmetleri kapsamında en uygun ve en kalıcı çözümleri sunmaktayız. Kısa sürede gider açma hizmeti vermemiz dolayısıyla özellikle müşteri memnuniyetinin gözetildiği işyerlerinde maddi kayıpların önüne geçmek amacıyla en hızlı hizmeti vermekteyiz. Aynı zamanda ticari işletmeler ve diğer tüm müşterilerimiz ile bakım sözleşmesi kapsamında belli aralıklarla bakım işlemlerini gerçekleştirmekte ve oluşabilecek tüm sorunların önüne geçmeyi başarmaktayız.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Firmamız müşteri memnuniyeti ekonomik çözümler de hızlı hizmeti sayesinde sektörün lider isimleri arasında yerini almıştır. gider açma hizmetimiz için profesyonel temizlik kapsamında işlem yapacağımız mekan için ulaşabilecek tüm sorunları üstlenmekte ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak amacıyla etkin çalışma sunmaktayız. Piyasanın en kaliteli hizmetini sağlayan firması olarak müşterilerimize sorunlarını kendi sorunlarımızı gibi görmekteyiz.

Aynı zamanda firmamız yılların kattığı tecrübe sayesinde her türlü tıkanıklık için etkin hizmet sunmaktadır. Bugüne kadar ki müşteri deneyimleri ile gider açma hizmetimizde garantili çözüm imkanı tanıyoruz. Bunun yanı sıra garantili gider açma hizmetimiz kapsamında temizlik çalışmaları bittikten sonra 1 yıl tıkanıklık olmayacağına dair garanti vererek sözleşme hazırlamaktayız. Sonrasında herhangi bir tıkanıklık söz konusu olması halinde müşterilerimize yeniden yardımcı olmayı vaat ediyoruz.

Firmamızın müşteriler açısından en önemli özelliklerinden birisi de uygun fiyatlı hizmet sunmaktır. Kalitesini her geçen gün artıran ve ön verdiği çizgisinden satmayan firmamız belirlediği garanti şartları çerçevesinde ve uygun fiyatlar ile hizmet sunmaktadır.

Piyasadaki birçok tesisatçı firmasında bulunmayan ekipmanlar ile çalışan profesyonel ekip arkadaşlarımız kameralı robotlar sayesinde her alanda Gider Açma sorunlarını kısa sürede çözmekte ve ilerisi için herhangi bir sorun yaşamanın önüne geçmektedir.

Gider Borusundan Suyun Geri Basması Sorunu;

Gider borularının tıkanması ile birlikte genellikle suyun geri basması sorunu yaşanabilir.

Gider Tıkanması

Bu durum genel olarak apartmanların bodrum katlarında meydana gelir. Bir süre sonra gider açma borusundan pisliğin geri gelmesi ve en alt katta bulunan gider boru hattından suların taşmaya başlaması sorunun habercisidir. Bu sorundan kurtulmanın tek çözümü gider açma işlemleri ile suyun gidişatını engelleyecek olan noktayı tespit etmek ve temizlemek olacaktır.

Firmamız oldukça büyük bir sorun olan gider borusundan suyun geri basması durumunda robot cihazlar sayesinde gider ağzından iç kısmı kontrol etmekte ve tıkalı noktayı tespit ederek çözüme kavuşturmaktadır. gider açma borusunun tam olarak temizliği sağlandıktan sonra boru temizleme kamerası ile kontroller gerçekleştirilmekte ve tüm oluşabilecek sorunların önüne geçilmektedir.

Toplu yaşam alanlarında sıklıkla karşılaşılan ve insanlar açısından oldukça büyük sorunu olan gider borularının taşması şimdiye kadar farklı yöntemlerle çözülmektedir.

Ancak firmamızın çalışması kapsamında son sistem teknolojileri ile üretilmiş gider açma cihazları sayesinde her türlü tıkanma sorunu çözüme ulaşabilmektedir.

Evde Denenebilecek Gider Açma Yöntemleri;

Bazı durumlarda giderler ufak yöntemlerle de çözülebilmektedir. Hatta giderler tıkanmadan önce bazı yöntemlerin denenmesi ile birlikte büyük sorunların önüne geçmekte mümkün olabilmektedir. Ancak bu işlemler sırasında gider borularına herhangi bir zarar vermemek oldukça önemlidir.

Evde Denenebilecek Gider Açma Yöntemleri

Evde denenebilecek basit gider açma işlemlerinin başından kimyasal tıkanıklık açıcı ürünler yer almaktadır. Bu ilaçlar sıcak su ile karıştırılarak gider bölümüne dökülmekte ve kısa süreli temizlik sağlanmaktadır. Ancak işlem sırasında oldukça dikkatli olmak, el ve yüz ile temasından kaçınmak oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra lavabo açıcı olarak satılan ürünlerin ileriki dönemlerde borulara zarar vereceği düşünülmekte ve sıklıkla kullanılması önerilmektedir.

Ya da herhangi bir sivri aletler ile gider içerisindeki tıkanıklığı açmak tazyikli su ile boruların temizliğini sağlamak da mümkündür. Ancak işlem sırasında boru hatlarına herhangi bir zarar vermemek oldukça önemlidir. Bu yöntemlerin denenmesi ile birlikte herhangi bir çözüme ulaşılmadıysa firmamız ile iletişime geçerek kapsamlı Gider Açma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Boru Tıkanıklığı İçin Kesin Çözüm Nasıl Olur?

Burun tıkanıklıkları için evde kullanılan yöntemler genellikle tam bir sonuç vermez. Firmamız tarafından kullanılan tıkalı boruları açabilmek için üretilmiş teknolojik cihazlar sayesinde kolaylıkla tıkanıklık alanları görüntülemekte ve gerekli temizlemeler yapılır.

Firmamız tarafından tıkalı boruları açma işlemi için robot sistemli makineler yardımıyla görüntüleme ve temizleme işlemi yapmakta tıkanıklıklar açıldıktan sonra müşterilere su borusu analizi raporu teslim etmektedir ve son durumu gösterilir.

Kameralı Cihazlar ile Gider Görüntüleme

Firmamız gider açma işlemleri sırasında görüntüleme özelliğine sahip olan cihazlar ile dikkatli ve özverili bir çalışma gerçekleştirmekte ve gider borusunun her noktasını incelemektedir. Böylelikle hem bölgesel hem de genel anlamda tıkalı bölgelerini tespiti ve temizlenmesi kolaylıkla yapılır. Tespit edilen bölgelere ulaşmak konusunda ise gerekli olan çözüm yöntemleri ile sunmakta ve cihazlar yardımı ile ulaşılması en zor noktalardaki tıkanmalara dahil çözüm bulur.

Gider açma işlemleri için özel olarak kullanılan profesyonel makineler sayesinde tıkanan gider borularındaki bütün maddeleri parçalama, ittirme yöntemi ile temizlemekte ve kanal tahliyesi sağlanmaktadır.

Kamera özelliğine sahip profesyonel cihazlar sayesinde açılmadan önce görüntü alınmakta böylelikle tıkanmalarda hangi noktalarda sorun yaşandığı öğrenilmektedir. Görüntü işleminin kısa bir sürede tamamlanmasının ardından gider hattındaki tıkanıklığın giderilmesi ve tıkanıklığın oradaki etkilerinden kurtulması sağlanır.

Müşterilerimizin uzun süre sorunsuz bir şekilde gider borularını kullanılabilmesi açısından tüm alanlarda tahliye işlemi ve temizleme hizmeti yapılır. Yalnızca bir alan için değil firmamız piyasadaki diğer tesisatçılara nazaran her alanda hizmet vermekte böylelikle ileriki dönemlerde uzun bir süre boyunca tıkanıklık olmayacağının güvencesi verilir.

7/24 Gider Açma Hizmeti

Firmamız 7/24 acil olarak gider açma işlemleri için müşterilere her an destek sunmaktadır. 7/24 olarak hizmet veren firmamız kırmadan, dökmeden tıkanıklık açma servisi olarak müşterilerine maliyet külfeti de eklemektedir. Böylelikle herhangi bir yerin kırılması söz konusu olmadan kameralı gider açma cihazları ile tespit işlemleri ve temizleme işlemleri kolaylıkla yapılmaktadır.

7/24 gider açma hizmeti veren firmamız kısa bir süre içerisinde banyo, mutfak, tuvalet ve benzeri tüm alanlar için tıkanıklıkları kısa sürede temizlemekte ve müşterilerin günlük yaşamını hiçbir şekilde etkilemeyecek durumla hizmet vermektedir. Hem kısa süreli hem de uygun fiyatlı hizmetimiz sayesinde müşteri memnuniyetini de üst düzeyde tutmaktayız.

Tuvalet Tıkanması

Özellikle toplu yaşamın bulunduğu alanlarda günlük hayatta en çok başa gelen sıkıntılardan bir tanesi tuvalet tıkanması sorundur. Genellikle ev ve iş yerlerinde oluşan bu sorunlar ortam hijyenini bozulabileceği için kullanıcıların sağlığını tehdit etmekte ve pis kokular sebebiyle sorun yaşanmaktadır. Aynı zamanda özellik ve işyerlerinde müşteri kaybına da neden olduğu için kısa sürede tıkanıklıkların giderilmesi oldukça önemlidir.

Tuvalet tıkanıklığı için özellikle kısa sürede hizmet veren firmamız ev ve işyerlerinde kameralı görüntüleme cihazları, demir çubuk, basınçlı su pompası gibi araçlar sayesinde kısa sürede gider borularını açmakta böylelikle diğer yöntemlere nazaran ekonomik anlamda sorun çözülmektedir. Herhangi bir kırma işlemi yapmadan ve fayanslara zarar verilmeden, maliyet sıkıntısı olmadan tuvalet tıkanıklıkları kolay bir şekilde gidermekte ve ortamın hijyeni sağlanmaktadır.

Banyo Gideri Tıkanması;

Genellikle şampuan ve sabun kalıntıları, deterjan kalıntıları ve saç birikintileri banyo giderinin tıkanması konusunda büyük sorunlar ortaya çıkartabilir. Banyo giderinin tıkanması, pis suyun banyoda birikmesi sonucunda oldukça büyük bir rahatsızlık ortaya çıkarmaktadır.

Banyo Gideri Tıkanması

Hem hijyen hem de temizlik açısından büyük bir sıkıntı olan banyo gideri tıkanması durumu uzun bir süre beklenmesi halinde kötü kokular ortaya çıkarmaktadır. Biriken bu su başlarda basit bir sorun olarak görünmüş olsa da bina açısından ciddi zararlar oluşturabilir.

Banyo gideri tıkanması genellikle küvet, fayans ve banyo dolaplarını büyük oranda etkiler. Bu kapsamda banyo gideri tıkanması sorunlarınızda uzun süre beklemeden firmamız ile görüşerek daha fazla maliyete sebep olmadan banyo gider açma hizmetinizi tamamlarız. Zahmetsiz olarak kameralı cihazlar ile banyo tıkanıklığını tespit etmekte ve tıkanıklığı çözmekteyiz.

Mutfak Lavabosu Tıkanması;

Mutfak Lavabosu Tıkanması

Genellikle ev hanımlarının tabak ve tencerelerdeki yemek kalıntılarını çöp kovası yerine lavaboya dökmesi, yağ birikintileri oluşması gibi sorunlar sonradan mutfak lavabosunu tıkamaktadır. Tıkanıklığın başlaması ile birlikte genellikle yapılan kimyasal lavabo açıcılar ile tıkanıklığın giderilmesini sağlamaktır. Ancak genellikle işe yaramayan ve ileriki dönemlerde boruya zarar verdiği anlaşılan bu yöntem yerine firmamız tarafından kolaylıkla mutfak gideri tıkanması çözülebilir.

Meyve ve sebze parçaları, sigara izmariti, kızartma yağları, yemek artıkları genellikle lavaboda birikmekte ve kısa bir süre sonra bu atıklar tıkanıklık oluşturur. Sürekli olarak mutfak lavabosunun dolması temizlik açısından zorluklar yaşatabilir. Bu konuda firmamız tarafından kırmadan ve herhangi bir maddi külfet yaratmadan kısa sürede tıkanıklıklar giderilmekte ve işlem tamamlanmaktadır.

Tuvalet Tıkanıklığının Nedenleri;

Tuvalet tıkanıklığını en önemli sebeplerinden birisi çocukların tuvalet eğitimi sırasında yanlış bilgiler edinmesi olarak bilinir. Çocuklar küçük yaşta tuvalet eğitimi alırken peçetelerin çöp kovasına değil tuvalet giderine atması bir süre sonra büyük sorunlar ortaya çıkaracaktır. Bu nedenle eğitim sırasında çocuğu bilgilendirmek oldukça önemlidir. Aynı zamanda küçük çocukların yabancı maddeler atması da tıkanıklık oluşturabilir.

Tıkanıklık Olmamasına Rağmen Gider Suyu Çekmiyor Sorunu;

Bazı zamanlarda kullanıcılar tıkanıklık oluşturacak herhangi bir işlem yapmalarına rağmen giderin suyu çekmediğini ifade eder.. Bu gibi durumlarda genellikle gider borularını kontrol etmek gerekir. Tuvalet taşlarının alt kısmında bulunan es borusu iç kısmı zamanla kireç tutabilir, bu kireç zamanla gideri tıkayabilmektedir. Aynı zamanda tuvalet gider borularının yapıldığı sırada kullanılan kapalı dirseklerin suyun rahat gitmesini engellemesi sebebiyle zamanla bu kısım kirlenmekte ve tıkanıklık oluşturur.

Hatta kullanıcılar kendi tuvalet taşlarını ve gider borularını değiştirmiş olsalar dahi apartman alt gider borusunda oluşabilecek herhangi bir sıkıntısı sebebiyle tıkanıklık yaşanabilmektedir. Binanın ana borusunda daralmalar olabileceği için bu gibi durumlarda borular açısından işlem yapmak gerekebilir.

Banyo Lavabosu Neden Tıkanır?

Banyonun lavabosu tıkanıklık açısından dikkat edilmesi gereken bölümler arasındadır. Genellikle tıraş olurken lavaboya kıl dökmek ya da saç tararken tarağa takılan saçların banyo lavabosuna atılması tıkanıklığın başlıca nedenleri olarak bilinir. Aynı zamanda evcil hayvanların kıyafetlere yapışan tüyleri banyo lavabosuna atılması zamanla su giderinin tıkanmasına neden olmaktadır. Bu durumlar atık suyun geçişini yavaşlatma ya da zamanla tamamen engelleyebilmektedir.

Bunun yanı sıra dairenin kireçli su kullanması da zamanla atık su borusunda kireçlenme olmaması ve boru ilk çapının daralmasına bağlı olarak tıkanıklık oluşturmasıdır. İnşaat halinde olan banyo lavabosunun giderine çimento ya da silikon gibi inşaat malzemelerinin birikmesi de ileriki zamanlarda sorun yaşatabilir.

Lavabo Açıcı Kimyasallar İle Tıkanık Açma Yöntemi;

Son zamanlarda sıklıkla kullanılan lavabo açma yöntemi olarak lavabo aç çözeltileri olduğu bilinir.

Lavabo Açıcı Kimyasallar İle Tıkanık Açma Yöntemi

Bu kimyasal yöntem aslında insan sağlığına oldukça zararlı ve aynı zamanda borular açısından da zamanla zarar oluşturabilecek bir yöntemdir. Ancak sorunu çözebilen bu yöntem sırasında kullanıcıların oldukça dikkat etmesi hayati önem taşır.

Kimyasal çözeltiyi kullanmadan önce kullanıcının mutlaka eldiven, maske ve koruyucu gözlük kullanması önerilir. Lavabo açıcı kimyasal paket kısmında yer alan güvenlik tedbirlerine göre hazırlanmaları ve cilde temasından kaçınılmalıdır.

İşlem öncesinde 3 ile 5 dakika öncesinde kaynar su hazırlamak ve lavabonun yanına getirmek gerekir. Çözelti ile kaynar suyu tıkanıklık yaşanan bölgeye birlikte dökmek tıkanıklığın çözümü açısından yeterli olacaktır. Çözelti kullanıldıktan sonra 10 ile 15 dakika arasında beklemek sonrasında bol miktarda soğuk su dökmek gerekir.

Bu işlemler genellikle kimyasal çözeltiler ile yapıldığı için borulara uzun vadede zarar verebilir. Başlarda tıkanıklığı açıyor gibi görünse de ileriki dönemlerde zamanla gider borularını aşındırmakta ve daha büyük tesisat sorunlarına yol açabilir.

Atık su tesisatlarında zamanla boru içerisinde çeşitli nedenler dolayısıyla oluşan tıkanmaları kanal açma hizmeti ile çözmektedir. Kanalizasyon borularının tıkanmaları bazı zamanlarda ise dairedeki tuvalet ve lavabo giderlerinin tıkanması sebebiyle kanal açma yöntemlerine başvurur.

Yağmur yağdığı sıralarda kanal borularında tıkanma oluşumu daha fazla görülür. Bu durum çatılardaki toz, tüy ve benzeri atıkların yağmur esnasında su ile birlikte kanala gelmesi sonucu oluşur. Dairelerden gelen herhangi bir açık maddenin de kanallar içerisinde tıkanıklık oluşturması sonucunda firmamız tarafından hem daireler hem de kanal açma işlemi ile hizmet vermekteyiz. Kanal açma robotu sayesinde kolaylıkla kanal görüntüleme işlemleri ve temizleme hizmeti verilmektedir.

Kanalizasyon bozukluklarında yaşanan en büyük problemlerden birisi de göçük oluşmasıdır. Plastik malzemelerden oluşan kanalizasyon sistemleri kırılgan bir yapıya sahip oldukları için zamanla oluşan baskı sebebiyle kırılma da oluşabilir. Bu nedenle büyük bir tıkanıklığı oluşması söz konusudur. Ancak firmamız bu gibi durumlarda kolaylıkla müdahale işlemini gerçekleştirmekte ve oluşabilecek tüm sorunların önüne geçer.

Genellikle büyük işletmeler ve apartmanlarda kanalizasyon sisteminin tümüyle değişikliğe uğraması büyük bir iş gücü kaybına ve farklı sorunlara yol açabilmektedir. Bu bilinçle çalışmalarımız sırasında teknoloji kullanarak herhangi bir tadilat işlemine başvurmadan boruların iç kısmında yıkama işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Kanalizasyon gider açma konularında müşterilerimize doğru teşhis ve en uygun maliyete göre kalıcı çözümler sunuyoruz. Binalar ve işletmelerin kanal hatlarındaki temizlik çalışmalarımız profesyonel ekiplerimiz ve profesyonel ekipmanlarımız sayesinde kısa sürede tamamlanmaktadır ve tüm pis su tıkanmaları geçici değil kalıcı çözümler ile sonucu ulaşır.

Yüksek basınçlı kanal yıkama makinelerimiz sayesinde kanal borularında ilk günkü gibi temizlik imkanı sunuyoruz. Girilmesi zor çukurlar içerisinde kullanılan yıkama hortumların sayesinde tüm temizlik işlemleri kısa sürede yapılmakta ve günlük hayat hiçbir şekilde etkilenmiyoruz. Firmamızın önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olmakla birlikte tecrübelerimize dayanarak atık su borularında oluşabilecek tüm tıkanmaları çözebiliyoruz.

Firmamız gider açma hizmetleri kapsamında ilk olarak banyo, mutfak, tuvalet gibi tıkanmalar için bölgesel olarak çalışma yapmakta sonrasında sorunun çözüme ulaşamaması ile birlikte pimaş açma hizmetine kadar çalışmalarını sürdürmektedir. Binanın dışında bulunan ana su borusunun tıkanması durumlarında firmamız hızlı ve etkili bir şekilde tıkanıklığını açar.

Pimaşta bulunan gider tıkanıklığı genellikle kullanıcılar tarafından oluşur. Gider borularını herhangi bir atık atılması ile birlikte su gideri tıkanmakta ve suyun tahliye olması imkânsız hale gelir. Binalardan başlayan bu sorunun daha da artması ile birlikte pimaş boruları tıkanmakta ve tüm binanın giderinin sorunsuz çalışması imkansız hale gelir.

Özellikle yeni hizmete sunulmuş olan binalarda inşaat malzeme atıklarının pimaş borularına sıkışması sonucunda su tahliyesi engeli oluşur. İki nedenle de oluşan gider tıkanıklıkları firmamız tarafından tespit edilmekte ve en doğru çözüm müşterilerimize sunulmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet sunan firmamız tüm gider borularının tıkanıklığı için bölgesel yanı sıra genel anlamda çalışmalarını sürdürür.

Gerek dairede gerekse tüm bina için müşterilerimizin memnuniyetini gözeterek çalışmalarımızı sürdürmekte ve gider tıkanıklığına hızlı bir şekilde açabilmekteyiz. Hizmet alanımız tüm gider borularını kapsar. Tıkanıklık hangi alanda olursa olsun ve zorluğu kadar fazla olursa olsun firmamız kısa sürede görüntüleme ve temizleme işlemlerini yaparak temiz bir gider borusu teslim etmektedir. Aynı zamanda firmamız tarafından teslim edilen bu işlemlerin uzun bir süre garantisi bulunur. Tekrar tıkanıklık yaşanması durumunda firmamız tarafından ücretsiz olarak yardımcı olunmakta ve tekrar detaylı hizmet verilir.

Uzman ekipler tarafından gerçekleştirilen çalışmalarımız kısa sürede tamamlamakta ve teslim edilirken 1 yıl boyunca tıkanıklık yaşanmayacağına garanti edilmektedir. Her alanda müşteri memnuniyetini gözeten firmamız gider hattımın analiz durumunu da müşterilere teslim eder.

Gider Açma Hizmetinde Lider Firmayız;

Tüm gider açma hizmeti kapsamında çalışan firmamız sektörün lider isimleri arasında yerini almıştır. Aynı zamanda yılların tecrübesiyle hizmet veren firmamız deneyimli ekibi sayesinde hem kısa sürede hem de etkili çözümler sunar. Her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlayan firmamız müşterilerinin istekleri doğrultusunda çalışmakta ve çalışma alanında kullanılan cihazlar konusunda bilgilendirme yapar.

Tecrübeli ekip arkadaşlarımız kullanılan son sistem cihazların kullanımı konusunda yetkin bilgiye sahip olmakta ve bu deneyim sayesinde işlemler kısa sürede sonlandırılmaktadır. Aynı zamanda işlem sırasında her adım için müşteri bilgilendirilmekte bu kapsamda kaliteli hizmet verilmektedir.

Firmamızın deneyimli ve kaliteli hizmetlerinden faydalanmak için iletişim adreslerimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Firma yetkililerimiz tarafından müşterilerimize doğru bilgiyi iletmekte aynı zamanda fiyatlar konusunda yine müşteri memnuniyetini gözetmektedir.

Tüm gider açma hizmetleri için firmamız ile iletişime geçebilir kırmadan ve maliyet artışı oluşmadan kısa sürede hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Her alanda kaliteyi ve deneyimi ön planda tutan firmamız bu kapsamda deneyimli ekip arkadaşları ile çalışmakta ve son teknolojiyi sürekli olarak takip etmektedir.

Gider açma hizmetleri kapsamında kullanılan tüm ekipmanlar ile hizmet veren firmamız bu konuda en yetkin cihazlar ile hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiye ulaşabilmek için iletişim adreslerimiz üzerinden görüşme sağlayabilir ve ayrıntılı olarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Firmamız sektörün en uygun fiyatları ile garantili temizleme ve görüntüleme hizmetini sunmaktadır.

Değerli ziyaretçimiz, bu sayfayı sosyal medya sayfanızda paylaşıp bize katkıda bulunabilirsiniz.

Facebook
Twitter
Pinterest
Linkedin
Livejournal
Reddit
Whatsapp
Tumblr
Stumbleupon
VK
Evernote
Skype
Telegram
Xing
Bookmark
Digg
Line
başlat
support
KapatHızlı Destekbilgiler