İnşaat, Kanalizasyon ve Altyapı Hizmetlerinde 27 Yıldır Sektörün Lider Kuruluşuyuz.
Sesli Görüşme YapTeklif Al
Sayfalar
Bize Ulaşın
Bize Ulaşın

Teklif Formu
Teklif Formu
Diğer Bağlantıları Göster

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Gizlilik Politikası

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı tarafımıza aittir.

Özdoğan Grup kişisel gizlilik hakkınıza saygı duyar. Bu politika ne tür kişisel kimlik bilgileri toplayacağımızı ve nasıl kullanacağımızı özetler. Bu politika kişisel gizliliğiniz ile ilgili diğer önemli hususları da tarif eder.

Site ziyaretçisi, site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, kurumsal bilgilerimize ulaşabilir ve ayrıca sitede bulunan diğer hizmetlerimizden yararlanabilir. Buna karşılık bazı bölümleri kullanarak tarafımızla iletişim sağlayabilirsiniz. Bu alanlarda şahsi bazı bilgilerinizi vermeniz istenebilir.

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için, tüm bilgileriniz kodlanmış alanda muhafaza edilmektedir. E-posta ve posta adresi, telefon numarası gibi bilgiler, yalnızca Özdoğan Grup iletişim aşamasında irtibat amacıyla kullanılır. Bu bilgiler ancak müşteri olma aşamasına gelmiş ziyaretçiler, kendi inisiyatifleri ile ilgili formu kullandığında veri tabanına kaydedilebilir.

Bir başka ziyaretçi sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 1 yıl süre ile sisteme kayıtlı olan tüm bilgiler daha sonrasında arşivlenir. Söz konusu bilgiler, IP ve MAC Adresi, form aracılığı ile talep edilen iletişim bilgileridir. Özdoğan Grup hiçbir suretle standart prosedürde toplanan kişisel bilgileri, üçüncü kişi ve/veya kurumlara satmamayı taahhüt eder. Bunun yanında araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde, Özdoğan Grup kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyor ise, ilgili makama sağlayabilir.

Özdoğan Grup sayfalarından birinde veya daha fazlasında, www.ozdoganvidanjor.com.tr harici internet sitelerine köprüler olabilir . Özdoğan Grup, kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından, hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. İnternet adresi www.ozdoganvidanjor.com.tr ile başlamayan siteler Özdoğan Grup ile ilişkisi olmayan sitelerdir.

Bu siteyi kullanarak Özdoğan Grup Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. Kendi isteğimize bağlı olarak, her zaman bu politikaya değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutmaktayız.

Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Özdoğan Grup, kullanıcı arasında ki veri alım ve gönderimlerinin güvenliğine son derece önem verir.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi, 24 Temmuz 2020 tarihli Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi, 3.1.4.8 tedbir maddesinde belirtilen;

"Sahte ya da bütünlüğü bozulmuş e-postaların geçerli etki alanlarına sızma ihtimalini azaltmak için, SPF, DKIM, PTR, DMARC politikalarını vb. teknoloji ve standartlar kullanmayı önerir."

Bu kapsamda şirket ve kurumların e-posta haberleşmelerini sağlıklı yapabilmeleri için, kendi alan adı sunucularında PTR, SPF, DKIM alan adı kayıtlarını ve DMARC politikalarını 1 Ekim 2020 tarihine kadar devreye almaları gerekli görülmüştür.

Yukarıda bahsi geçen DNS kayıtları güncellemeyen/yayımlamayan kurumlar ile gerçekleşen e-posta haberleşmesi, şüpheli/istenmeyen (SPAM) e-posta olarak işaretlenecektir.

E-posta adreslerinizin güvenliğini, Uri Ports veya MX Toolbox adresinden test edebilirsiniz.

İçerik Güvenlik ve Bağlantı Politikası;

Sitemizde yanıltıcı herhangi bir bağlantı, reklam içerikleri yer almaz. İzin politikamızda belli başlı güvenilir içeriklerden alınan (3. part) yazılım veya uygulama yer alır. Sitemizde yer alan uygulama ve alanlar kesinlikle (iframe veya frame) kodlarıyla dış kaynak için kullanılmaz.

Hem site içerik raporlamaları için, hem de kullanıcı gezinme güvenliği açısından https protokolü kullanıyoruz. Ayrıca, yönlendirme politikası, özellik politikası, izin politikası, içerik güvenliği politikası, MTA STS politikası ve ağ hata günlüğü gibi geliştirmeler sitemizde aktif durumdadır. Bunun için, Security Headers adresinden kontrol edebilirsiniz.

Görüşme ve İletişim Gizliliği;

Sitemiz üzerinden online telefon görüşmelerinizde, IP adresiniz ve konuşma kayıtları kalite standartları gereği kayıt altına alınır. Soru, öneri ve görüşlerinizi sesli olarak bildirmeyi, herhangi bir iletişim numarası belirtmeksizin, gizlilik çerçevesinde sağlanır.

Değerli ziyaretçimiz, bu sayfayı sosyal medya sayfanızda paylaşıp bize katkıda bulunabilirsiniz.

Facebook
Twitter
Pinterest
Linkedin
Livejournal
Reddit
Whatsapp
Tumblr
Stumbleupon
VK
Evernote
Skype
Telegram
Xing
Bookmark
Digg
Line
başlat
support
KapatHızlı Destekbilgiler