İnşaat, Kanalizasyon ve Altyapı Hizmetlerinde 27 Yıldır Sektörün Lider Kuruluşuyuz.
Sesli Görüşme YapTeklif Al

Kalite Politikası

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda dürüstlük ve güven ilkesini esas alarak, kaliteli bir anlayışı sergilemeyi, en iyi ekipman ve işçilik gücünü kullanmayı, ekip ruhu içinde daha iyiyi hedeflenmeyi, sürekli eğitimler ile niteliklerimizi daima geliştirerek, çevre ve iş güvenliği bilinci içerisinde, güncel yasa ve mevzuatlara eksiksiz uyarak çalışmaktayız.

Kalite politikamızı, sürekli iyileştirip ve geliştirerek, şehir içi ve şehirlerarası örnek gösterilen bir firma olmak için çalışmaktayız.

Özdoğan Grup, inşaat sektörünün üstlendiği yaşamsal işlevlere, en ince ayrıntılardan başlayarak, daima en iyi olmayı hedeflemiştir.

Özdoğan Grup, insana, doğaya, çevreye faydalı, sağlam, dayanıklı ve işlevsel altyapı projelerini uygular.

Bu zorlu endüstride öncü bir rol üstlenen Özdoğan Grup, çalışmalarına başladığı ilk günden bugüne, her zaman zirveyi hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan, temel ölçüt olarak belirlemiştir.

Yapılan iş, her şeyden önce, çalışmanın özüne bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir. Hızla değişen dünyada beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken, gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette zirveye ulaşılmasını hedeflemiştir.

Özdoğan Grup, yapımını gerçekleştirdiği her projeye, duyarlılıkla yaklaşır. Tüm süreçlerde verilen emeğin, projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir iş birliği ve takım ruhu ile çalışır. Özdoğan Grup, olarak tamamladığımız her yeni projenin yaşamı her zaman daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize, yepyeni değerler kattığına inanıyoruz.

Kalite değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı ve sürekli iyileşmeyi hedefleyerek, değişen ve gelişen müşteri beklentilerini göz önünde bulundururken, ürün, araç ve hizmet kalitesinin verimlilik ve kârlılık gözetilerek sağlanmasını benimsiyoruz. Çalıştığımız yerde ve yaşadığımız ortamlarda, etik değerlere ve yasalara bağlılığı gözeten bir kurum olarak, çalışmalarımıza devam ediyoruz.

başlat