İnşaat, Kanalizasyon ve Altyapı Hizmetlerinde 27 Yıldır Sektörün Lider Kuruluşuyuz.
Sesli Görüşme YapTeklif Al
 1. Ana Sayfa
 2. Kanalizasyon Bakım ve Onarım
Diğer Bağlantıları Göster

Kanalizasyon Bakım ve Onarım Hizmeti

Kanalizasyon Bakım ve Onarım

Nüfusun giderek artması ve kentlerin kalabalıklaşması gibi nedenlerden dolayı kanalizasyon sistemlerinin önemi giderek artış göstermiştir. Kanalizasyon sorunları çok komplike sorunlardır. Bu nedenle ihtiyaç olduğu zamanın dışında düzenli aralıklar ile bu bakımların yapılması gerekir. Kanalizasyon alanında gereken eğitimleri almış ve profesyonel olan kişiler bu hizmeti vermelidir. Sitemin daralan, çatlayan, kırılan ve tıkanan alanları ilk olarak tamir edilmelidir.

Hasar gören alanlardan kanalizasyon suyunun içme suyuna karışıp karışmadığı belirlenmelidir. İçme suyunun kirlenmesi bireysel ve toplumsal sağlığı olumsuz etkiler. Salgın hastalıkların artmasına neden olur. İçme sularının kirlenmesi maddi ve manevi anlamda çok büyük külfetlere neden olur. Su depolarının temizlenmesi çok pahalıdır. Yapılan tespit çalışmaları sonucunda rapor oluşturulmalıdır. Kanalizasyon bakım ve onarım hizmeti dikkat, titizlik ve bilgi gerektiren bir hizmettir.

Bakım İşlemi Öncesi Sistem İncelemesi

Kanalizasyon bakım işleminin başarılı olması için işlem öncesinde bazı analizlerin yapılması gerekir. Firmamız müşterilerini talebi üzerine adrese giderek bu analiz hizmetini ücretsiz olarak sunar. Sistemin, yaşı, uzunluğu, çapı, malzemesi, bakım sebepleri, bölgedeki tesislerin özellikleri, daha önce yaşanan sorunlar, bölge debisi, yolda yaşanan çökmeler ve müşterilerimizin şikayetleri araştırılır. Teknik personelimiz güvenilir veriler topladıktan sonra bakım ve onarım işlemine başlar.

Sistem özellikleri ile müşterilerimizin şikâyeti karşılaştırılır ve en doğru arıza nedeni belirlenir. Doğru tespit yapılmaması halinde doğru bakım ve onarım işlemi gerçekleştirilemez. Onarım işlemi belirli bir planlama dahilinde uygulanır. Kanalizasyon çeşitleri birbirinden farklıdır. Personelimizin içine girebildiği sistemler ve dışardan müdahale edebildiği sistemler olmak üzere ayrılır.

İçerisine girilen sistemlerde firmamız öncelikli olarak gaz ölçümü yapar. Bu sayede gaz zehirlenmeleri ve iş kazası sorunları yaşanmaz. Profesyonelliğine ve teknik bilgisine güvenmediğiniz firmalardan hizmet almanızı tavsiye etmiyoruz. Sizin ve ailenizin sağlığı için kanalizasyon bakım ve onarımına gereken özeni göstermelisiniz. Firmamız uzun yıllardır kanalizasyon bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

Kanalizasyonu Kirleten Etkenler

Kanalizasyon kirlenmesine neden olan sistem kaynaklı ve çevre kaynaklı faktörler vardır. Sitem kaynaklı etkenler, kullanılan boruların kalitesi, boruların bağlantı problemleri, havalandırma sisteminde sorunların yaşanması, havalandırma bağlantılarıdır. Eski ve yıpranan sitemlerde kısa sürelerle tıkanma sorunları oluşur. Bu sorunlar hem sağlığınızı hem de maddiyatınızı tehdit eder.

Dış etkenler ise, ıslak mendiller, ağaç kökleri, gazlar, çöpler, sel sularının getirdiği atıklar, yağlar, gressler, aşırı yüklenmeler sonucun çökmeler, ağaç kökleri, bebek bezleri ve diğer atıklardır. Bu ürünlerin kullanımı sonucunda kanalizasyon boruları yer yer tıkanır. Boruların çapları belirli değerleri taşır. Çapından büyük olan her madde tıkanıklığa yol açar. Kanalizasyon bakım ve onarım hizmeti tıkanıklık sorunlarının ortadan kalkmasına yardım eder.

Kanalizasyon yapı ve malzemeleri bakımından uzun yıllar kullanılan bir sistemdir. Sitemin sık sık değişmesi hem iş yükü hem de maddi açıdan zorlanmanıza neden olur. Firmamız gibi profesyonel kurumlardan alacağınız kaliteli ve profesyonel hizmet sonucunda sistem yenilemekten kurtulmuş olursunuz. Firma seçimi alacağınız hizmet kalitesi açısından çok büyük önem taşır. Bu nedenle mutlaka doğru firma seçmelisiniz.

Kanalizasyonun Kirlenme Nedenleri

Yanlış kentleşme ve nüfusun artması ülkemizde çok büyük sorunlara yol açar. Bu sorunlardan birisi de kanalizasyon sorunlarının gelişmesidir. Kirlenme nedenlerini sıralayacak olursak;

 1. Kavak, sığla ve çınar gibi kökleri çok uzayan ağaçların sistem içine girmesi,
 2. Atık suyun uzun süre beklemesi sonucunda hidrojen sülfür gazının açığa çıkması,
 3. Kanal içinde anerobik şartların oluşması ve sıcaklığın artması,
 4. Bebek bezi ve ped gibi erimeyen ürünlerin atılması,
 5. Yaşanan doğal afetler sonucunda sel sularının çöp biriktirmesi.

Kirlenme nedenleri giderilmediği sürece ilerleyen dönemlerde büyük problemlere neden olurlar. Firmamız bakım ve onarım işlemi öncesinde kirlenme nedenlerini tespit eder. Elde ettiğimiz bu tespitleri müşterilerimize detaylı bir şekilde aktarıyoruz. Bu sayede kirlenme sürecini uzatarak kullanışlı bir kanalizasyon sistemi oluşturuyoruz. Teknik bilgisi yeterli olmayan firmalar bakım işlemi için gereken planlamayı doğru yapamaz. Bu nedenle tıkanıklık işlemi kısa süre sonra tekrar oluşur. Kanalizasyon bakım ve onarım hizmeti kirlenme nedenlerini ortadan kaldırır.

Kanalizasyon Kirliliği Nasıl Önlenir?

Kirliliğin önlenmesi için bazı çalışmalar yapılması gerekir. İlk olarak kanalizasyona bağlanan kaçak tesislerin giderleri tespit edilmelidir. Müşterilerimiz kısa aralıklar ile tıkanıklık sorunlarını yaşadıklarını dile getirdiklerinde personelimiz görüntüleme hizmeti yaparak bu problemi ortaya çıkartabilir. Uygulanan lokal ölçeklemede kum ve çakıl gibi ürünlerin tespiti dahilinde kontrol yöntemleri belirlenir. Kanalizasyon bakım ve onarım hizmeti sayesinde sorunlar önlenebilir.

Müşterilerimize tuvalet ve diğer atık su giderlerinin kullanımı hakkında detaylı bilgi verilir. Kanalizasyon içerisinde erimeyecek ürünlerin sistem içine kesinlikle atılmaması gerektiği anlatılır. Bunun yanında çocuklarınıza tuvalet eğitimi verirken peçete gibi ürünleri mutlaka çöp kovasına atmaları gerektiğini de anlatabilirsiniz. Saç ve diğer vücut tüyleri boruların yer yer tıkanmasına yer açar. Bu nedenle duş sonrası dökülen saçları toplayarak mutlaka çöp kovasına atmalısınız.

Kanalizasyon Bakımı Nasıl Yapılır?

Bakım sistemin kullanım ömrünü uzatır ve daha sağlıklı bir yaşam sürmenize yardımcı olur. Bakım işlemi ve süresi değişkenlik gösterir. Var olan sorunlar ve kanalizasyonun uzunluğu hizmet süresini değiştirir. Firmamız kanalizasyon bakım ve onarım hizmeti vermeden önce süreyi belirleyerek müşterilerine bilgisini verir. Teknik ekibimiz ilk olarak sistem borularını değerlendirir. Boruların çatlakları ve bağlantı yerleri mutlaka kontrol edilir. Sistemin en önemli unsurları borulardır. Bağlantı yerlerinde küflenme olan boruların bağlantı elemanları mutlaka yenilenir. Yağlama ihtiyacı olan alanlar tespit edilir ve yağlanır.

Uzun yıllar önce yerleştirilmiş olan tüm malzemeler yenilenir. Çatlaklar tamir edilemeyecek boyutta ise yine değiştirilmesi gerekir. Atık sular içlerinde aşındırıcı ve zarar veren gazlar barındırır. Bu gazlar zaman ilerledikçe borularda çatlaklara yol açar. Bakım işlemi yaptığımız sırada kalitesi boru kullanımını tespit edersek müşterimizin bilgisi dahilinde bu boruları da değiştiriyoruz. Çok kısa sürede bakım işlemini tamamlayan firmalara itibar etmenizi tavsiye etmiyoruz. Çünkü kanalizasyon yapısı karmaşıktır. Bu nedenle işlem süresi en az iki saatten oluşur. Firmamız tarafından verilen kanalizasyon bakım ve onarım hizmeti çok detaylıdır.

Kanalizasyon Temizleme Bakım ve Onarım İşlemi

Konutların, iş yerlerinin ve fabrikaların kanalizasyon sistemleri düzenli aralıklar ile temizlenmelidir. Sitem içerisinde oluşan tortular ve diğer atıklar kullanılmaz hale gelmesine neden olabilir. Özellikle iş yerlerindeki kanalizasyon sorunları işin durmasına bile neden olabilir. Uzman ekip kadromuz ve teknolojik araçlarımız sayesinde mükemmel işlere imza atıyoruz. Kirliliğin derecesine göre farklı temizleme yöntemleri belirliyoruz. Bu yöntemlerimiz sayesinde sistemin tekrar kirlenme süresini uzatıyoruz. Kanalizasyon bakım ve onarım hizmeti uzun süre düzenli sistem çalışmasını etkiler.

Vakumlu araçlarımız ile sistem içindeki katı maddeleri çekiyoruz. Daha sonra püskürtme sistemi ile uygun temizleme ilaçlarını sıkıyoruz. Bu ilaçlar sistem duvarına yapışan tüm atıkları yerinden sökmektedir. Basınçlı araçlarımız ile sistem içerisine su basarak tüm kirlerin uzaklaştırılmasını sağlıyoruz. Temizlik işlemi iki aşamadan oluşur. İkinci aşama tamamen dezenfeksiyon işlemi uygulanır. Elemanlarımız temizledikleri sistem içerisine antiseptik ürünler yerleştirir. Bu ürünler sayesinde var olan ve hastalığa neden olan tüm mikroorganizmalar yok edilir. Özellikle çocuklarda yaşanan bağırsak hastalıklarının en önemli nedeni kirli kanalizasyon sistemleridir.

Kanalizasyon Temizlenmezse Ne Olur?

Kanalizasyon temizlenmediği zaman bazı sorunlar ile karşı karşıya kalınır. Havalandırma sistemi bozulduğu için ev ve iş yerlerinde lağım kokuları oluşur. İshal ve diğer bağırsak enfeksiyonlarına neden olan bakterilerin üremesi hızlanır. Bina içlerinde, tuvaletlerde ve diğer giderlerden atık su taşmaları yaşanır. İçme suları kullanılmaz hale gelir. Yeni binalarda kısa sürede çökmeler ve duvarlarda rutubet gibi istenmeyen sorunlar yaşanır.

Sıralamış oluğumuz bu sorunların çözümleri yüksek maliyetlere sahiptir. Düzenli aralıklar ile bakım ve onarım yapılan sistemlerde herhangi bir sorun görülmez. Kontrol edilemeyen olaylar sonucunda yaşanan problemler ise düşük maliyetler ile çözülebilir. Firmamız yeterli teknik bilgiye sahip olduğu için ileride görülecek sorunları ön görür ve erken müdahale şansı kazanmanıza yardım eder. Kanalizasyon bakım ve onarım hizmeti dikkat ve bilgi gerektiren bir hizmettir. Firmamız her zaman çalışmalarını aynı titizlik ve dikkat ile gerçekleştirir.

Kanalizasyonda Tıkanma ve Bloklaşma

Kanalizasyon tıkanıklıklarını üç farklı yöntem ile açıyoruz. Fışkırtma yöntemi, şişleme ve jetleşme yöntemleridir. Kanalın doluluk ve göllenme oranı tespit edilerek yöntem seçilir. Fışkırtma yönteminde küçük parçalar ile tıkanmış olan kanallar açılır. Basınçlı su fışkırtılır ve boru içerisindeki yabancı madde yok edilir. Şişleme ve jetleme yöntemi kanal hattı uzun ve geniş alanlar için uygundur.

Kanalizasyon bakım ve onarım hizmeti çok geniş kapsamları olan hareketli bir sektördür. Teknolojinin ilerlemesi ile her geçen yıl farklı yöntemler geliştirilir. Firmamız sektörde yaşanan bu hareketliliği yakından takip eder ve kendi bünyesine alır. Müşterilerimize daha iyi hizmetler sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.

Kanalizasyonun tıkanıklığının açılması ve sorunların giderilmesi için genel olarak vidanjör kullanılır. Firmamız gelişmiş bir firma olduğu için vidanjör hizmeti vermektedir. Küçük standart vidanjör, teleskopik emiş boomlu vidanjör ve kaset boomlu vidanjör olmak üzere üç farklı vidanjör türüne sahibiz. Küçük standart vidanjör modelimiz ile site ve şehir içi rögar tıkanıklıklarını açıyoruz.

Teleskopik emiş boomlu vidanjör tanklı çalışma prensibi vardır. Tank içerisindeki hava sayesinde atıklar ve kirli sular emilir. Bu sayede var olan tıkanıklıklar giderilmiş olur. Başarılı ve etkili bir uygulamadır. Genel olarak fabrika gibi kompleks kanalizasyon sistemi olan alanlar için kullanıyoruz. Kaset boomlu sistemin çalışma prensibi de hemen hemen aynıdır. Firmamız gerekli analizleri yaptıktan sonra hangi vidanjör türünün kullanılacağına karar verir.

Kullanılan araçlar işlem ücretini etkileyeceği için gerekli açıklamayı müşterilerimize öncesinde yapıyoruz. Bu sayede işlem sonrası ek bir ücret talep etmiyoruz. Kanalizasyon bakım ve onarım hizmeti teknolojik araçlarımız sayesinde uygun fiyatlı ve çok konforlu şekilde sunuyoruz.

Kanalizasyon Kirlenmesinde Hidrojen Sülfür

Sistem içerisinde besin maddelerini birikmesi, atık suyun pH değerinin artması, biyofilmler ve diğer etkenler nedeni ile hidrojen sülfür birikimi görülür. Sıcaklığın artması ile sülfür iyonları serbest hale geçer. Bu maddeler korozif olarak çok zararlıdır. Gereken tedbirler alınmazsa havalandırma sistemi bozulur ve göllenmeler meydana gelir. Firmamız sistemde bu gazın birikip birikmediğini belirlemek için gerekli ölçümleri yapar.

Ölçüm sonuçlarına göre sistem tavanı dayanıklı malzeme ile kaplanır. Kanalizasyon kapakları sorunlu ise değiştirilir ve yeterli hava oranının girmesi sağlanır. Farklı maddelerin sistemi tıkaması ile de gaz oluşumu gözlenebilir. Bu nedenle ölçüm sonrasında tıkanıklık nedenleri tespit edilir. Kanalizasyonların hava almayan kapalı alanları yaz aylarında sıcaklığın etkisi ile gaz biriktirir. Yaz ayları sonrasında bakım yapılmasını tavsiye ediyoruz. Gaz dolu olan kanalizasyona koruma ekipmanları olmadan girilmesi hayati tehlikelere neden olur. Sağlığınız için mutlaka uzman kişilerden destek almalısınız. Kanalizasyon bakım ve onarım hizmeti eğitimli kişiler tarafından verilirse iş kazaları engellenmiş olur. Aksi halde can kaybı bile yaşanabilir.

Onarım İşlemi Sonrası Yapılması Gerekenler

Kanalizasyon bakım ve onarım hizmeti aldıktan sonra dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. İlk olarak doğru kullanım hakkında eksiksiz bilgi edinmelisiniz. Kanalizasyon sorunlarının en büyük nedeni yanlış kullabımlardır. Bu nedenle doğru kullanımını mutlaka öğrenmelisiniz. Mutfak, lavabo ve tuvalet giderlerine yabancı ve suda erimeyen maddeler kesinlikle atılmamalıdır. Giderlerde hissettiğiniz kötü koku oluşumlarını gidermek için kimyasal içeriği bulunan malzemeler ve koku gidericiler kullanmamalısınız. Lavaboların sık sık tıkanması gözlenebilir. Bu tıkanıklıkları açmak için kanalizasyon borusuna zarar veren açıcılar dökülmemelidir.

Yemek sonrasında tabaklarda kalan artık gıdalar kesinlikle mutfak lavabosuna atılmamalıdır. Mutfak ve banyo giderlerine mümkünse filtre takılmalı saç, yemek artıkları ve diğer maddelerin giderlere takılması engellenmelidir. Borular eskidiyse ya da zarar gördüyse kendi başınıza değiştirmemelisiniz. Mutlaka uzman ve eğitimli kişilerden yardım istenmelidir. Sıraladığımız bu kriterlere dikkat ettiğiniz sürece tıkanıklık ve taşma sorunlarını yaşamazsınız. Firmamız müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarını ve sorularının cevaplarını eksiksiz bir şekilde karşılar. Aklınıza takılan her türlü soruyu uzman ekiplerimize danışabilirsiniz.

Kanalizasyon Temizleme Firmalarının Özellikleri

Kanalizasyon bakım ve onarım hizmeti veren firmalar bazı özelliklere sahiptir. İlk olarak firmanın hizmet belgesi bulunmalıdır. Firma elemanları teknik bilgiye sahip ve eğitimli kişilerden oluşmalıdır. Firma her kanalizasyona aynı yöntemi uygulayamaz. Sistem özelliklerine uygun yöntemler geliştirebilmelidirler. Araçları ve teknik donanımları eksiksiz olmalıdır. Kameralı görüntüleme sistemi bulunmalıdır.

Firma müşterilerini dinlemeli ve planlı çalışmalıdır. Planlama yeteneği olmayan ve sorunları tespit edemeyen firmalar ihtiyaçlarınızı karşılayamaz. Bu nedenle karar vermeden önce firmanın sahip olduğu özellikleri öğrenmelisiniz. Bu özellikler tercih edilme nedeni olacağı için sizlere fikir verebilir.

Raporlama Hizmetinin Önemi

Raporlama hizmeti her firmanın verdiği bir hizmet değildir. Bu nedenle sonucundan memnun kalmayacağınız hizmetler alırsınız. Firmamız müşterilerinin ihtiyaçlarına tam olarak cevap vermek için raporlama hizmeti sunar. Raporlama planlamanın ilk adımıdır ve planlamanın nasıl yönetileceği hakkında bilgi verir. Bakım ve onarım için gereken araçlar belirlenir, işlem süresi tespit edilir ve hangi alanlara müdahale edilmesi gerektiği öğrenilir.

Kanalizasyon bakım ve onarımı hizmeti işleminde kamera sistemlerini kullanmak önemlidir. İşlem süresinin minimum seviyeye indirilmesine büyük katkılar sağlar. Bu sayede işlem ücreti de azalmış olur. Firmamız son teknoloji ürünlerine sahip olduğu için en konforlu bakım hizmeti verir. Firmamız köklü ve tecrübeli bir firmadır. Müşterilerimize en kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetler veriyoruz.

Yeni Kanalizasyona Bakım Yapılması Gerekir Mi?

Kanalizasyon sistemleri kısa sürede bakım ve onarım gerektiren sistemler değildir. Ancak ilerleyen zamanlarda çok ciddi boyutlarda sorunlar ile karşılaşmamak için belirli periyotlar ile kontrol edilmesi gerektiğini söylüyoruz. Binaların yeni yapılması kanalizasyonun yeni olduğunu kanıtlamaz. Bina içindeki tesisat yeni olsa bile sokakta bulunan eski sistem içerisine ilave edilir. Bu nedenle belirli aralıklar ile takip ederek oluşabilecek sorunlar önceden tespit edilir.

Firmamız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çevre ve bina kanalizasyonlarını inceler ve var olan sorunları tespit eder. Özellikle eski sistemleri bulunan kanalizasyonlar tehlikeli olabilir. Bu nedenle işinde uzman ve yeterli teknik ekipmanı bulunan firmalardan yardım talebinde bulunabilirsiniz. Kanalizasyon bakım ve onarım hizmeti için doğru firma seçmeye özen gösterin.

Kanalizasyon Kendini Temizleyebilir Mi?

Kanalizasyon çökelme ve erozyon gibi sorunların yaşanmaması için kendi kendini temizleme özelliğine sahiptir. Ancak bu özellik yeni sistemlerde vardır ve yeterli de değildir. Borulardaki mekanik sorunların giderilmesi, kimyasal herbisitlerin yok edilmesi, kanalizasyon hatlarının onarılması ve astar parçaların montajı için dış müdahale gerektirir. Kanalizasyon bakım ve onarım hizmeti gerekli ve belirli aralıklar ile alınmalıdır.

Sistem kayma gerilimini artırabilir. Bu sayede göllenme ve birikme gecikir. Ancak tek başına tamamen yok etmesi söz konusu değildir. Sizlere sistemin kendi kendini temizlediğini söyleyen kişilere itibar etmemelisiniz. Atık su akış hızının ayarlanması ve koku oluşumunu önlemek için işinde uzman firmalardan yardım isteyin.

Firma Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kanalizasyon bakım ve onarım hizmeti veren firmaları seçmeden önce göz önünde bulundurmanız gereken bazı hususlar vardır. İlk olarak firmanın elinde bulunan araçların teknik özellikleri ve basınç değerini sorgulamalısınız. Yeni olmayan aletler yeterli temizleme işlemi yapamayacağı için kısa süre sonra tekrar tıkanıklıklar oluşur. Hizmet vermek için bazı belgelerin bulunması zorunludur. İş yeriniz için hizmet alacaksanız mutlaka bu belgeleri görmek istediğinizi belirtin.

Araçların teknolojik ve yeni olması işlemin sadece belirli bir yüzdesini etkiler. Teknik personelin tecrübesi ve bilgisi olmalıdır. Personelin ne kadar süredir bu hizmeti verdiğini öğrenmelisiniz. Yeni başlayan personeller tek başına bu işlemi yapamayabilir.

Firmanın her zaman ulaşılabilir olup olmadığını kontrol etmelisiniz. İşlem sonrasında yaşanan problemler için bu önemli bir detaydır. Firmanın adresi merkezi bir yer olmalıdır. Aksi halde telefonuna ulaşamadığınız firmanın adresine gidemezsiniz. Kanalizasyon bakımının en önemli detayı noktasal sorun tespitinin yapılmasıdır. Bunun içinde görüntüleme teknikleri kullanılmalıdır. Bu teknikleri kullanmayan firmalara itibar etmemelisiniz. Gereksiz kazı ve işlem sonrası temizlikten kurtulmak için noktasal tespit çok önemlidir.

Profesyonel hizmet veren firmalar her zaman tercih edilen firmalardır. Bu nedenle araştırma yaparken müşteri görüşlerine de mutlaka başvurmalısınız. Adını duyurmuş ve verdiği hizmet kalitesini kanıtlamış firmalardır. Garantili hizmet vermeye firmalar tercihiniz olmamalıdır. Aksi halde ödediğiniz sorun yaşayabilirsiniz. Firmamız işlem sonrası geri dönüş yapan tüm müşterilerine kısa sürede döner ve var olan problemi ortadan kaldırır. Ayrıcalıklı kanalizasyon bakım ve onarım hizmeti için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Kanalizasyon Bakımı Neden Önemlidir?

Kanalizasyon bakım ve onarım hizmeti hayati derecede önemlidir. Bakım yapılmayan sistemde yaşanabilecek sorunları ve zararları sıralardaki;

 • Bozuk kanalizasyon sistemi çevre ve hava kirliliğine neden olur.
 • Tuvaletten ve lavabodan yükselen zararlı gazlar sonucu insan hayatı tehlikeye girer.
 • Atık sular içme suyuna karışır ve parazitlerin oluşmasına neden olur.
 • Tuvalet, banyo ve mutfak giderleri sürekli tıkanır ve kullanılmaz hale gelir.
 • Sürekli olarak tıkanıklık açma işlemi gerekir ve maddi kayba neden olur.

Kanalizasyon bakım ve onarım hizmeti maddi açıdan yüksek gelebilir. Ancak sağlığınız için gereklidir. Ailenizin yaşam kalitesini artırmak ve iş yerinizin çalışmasını sürdürmek için bu hizmeti almak zorundasınız. Uygun fiyata profesyonel hizmet veren firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Kanalizasyon Temizleme Firması Nasıl Olmalıdır?

Kanalizasyon bakımı ve onarımı hizmeti veren firma bazı özellikleri taşımalıdır. İlk olarak firmanın tüm personeli güler yüzlü ve müşterilerinin sorunlarını dinleyen insanlardan oluşmalıdır. Tesisat sistemleri çok karmaşık bir yapıya sahiptir. Bağlantı şekilleri ve kullanılan elemanlar değişik olabilir. Bu nedenle firmanın teknik bilgisi çok yüksek olmalıdır. Kanalizasyonun tıkanması ya da taşması gibi problemlerin ne zaman gelişeceği bilinmez. İyi bir firma günün her saatinde müşterilerinin çağrılarına cevap verebilmelidir.

Müşterisi ile güven bağlantısını kurabilmeli ve gereksiz yedek parça kullanımı yapmamalıdır. İhtiyacın dışında ürünler kullanmamalı ve işlem sonrası doğru şekilde bilgi verebilmelidir. Kanalizasyon insan yaşamını önemli ölçüde etkileyen bir faktördür. Günlük yaşantıyı ve iş yerindeki çalışmayı olumsuz etkiler. İlerlemiş sorunlar işin durdurulmasına neden olabilir. Kanalizasyon bakım ve onarım hizmeti alanında profesyonel ve her zaman iletişimde olabileceğiniz bir firma tercihi yapmalısınız.

Kanalizasyon Bakım ve Onarım Fiyatları

Kanalizasyon bakım ve onarım hizmeti fiyatları değişiklik gösterir. Firmamız fiyat politikasını belirlerken bazı kriterlere dikkat eder. İlk olarak kanalizasyonun büyüklüğü belirlenir. Sistem uzadıkça verilen hizmet süresi ve kullanılan malzeme artış gösterir. Bu nedenle hizmet fiyatları artar. Temizlenecek olan kanalizasyon sisteminin uzaklığı da fiyat değişikliğine etken olan kriterlerden birisidir. Sektörde çok farklı fiyat dalgalanmaları yaşanmaktadır. Özellikle yeni dahil olan ve sadece tıkalı küçük boruların açılması hizmetini veren firmalar müşteri potansiyelini artırmak için çok az ücretler talep eder. Ancak kanalizasyon bakımı çok farklı ve komplike bir hizmettir. Bu nedenle bu firmalara itibar etmeyiniz.

Firmamız fabrika kanalizasyonu, şehir şebeke kanalizasyonu ve konut kanalizasyonu bakımı ve onarımı hizmetini sunar. Kullandığımız tüm araç ve gerekler son teknoloji ürünleridir. Elimizde bulunan aletlerin bakımlarını da periyodik olarak yapıyoruz. Bu sayede sorunsuz ve başarılı işlemler gerçekleştiriyoruz. Firmamızın önceliği her zaman müşterilerinin sağlığı ve memnuniyeti olmuştur. Kurulduğumuz ilk günden itibaren bu prensip ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Sektörde öncü olmamızın en önemli nedenlerinden birisi de müşterilerimizin referanslarıdır. Kanalizasyon bakım ve onarım hizmeti veren güvenebileceğiniz nadir kurumlardan biriyiz.

Ailenizin sağlığı ve kanalizasyon sistemlerinizin doğru bakım işlemi için bizleri tercih edebilirsiniz. Tıkanma sorunlarının ne zaman gelişeceği ön görülemez. Bu nedenle firmamız günün her saatinde hizmet verir. İhtiyacınız olduğu zaman bizlere 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz. İrtibat numaralarımızdan gelen çağrılara günün her saatinde cevap veriyoruz. Kanalizasyon bakım ve onarım hizmeti profesyonel şekilde yapılmalıdır. Bu nedenle firma seçiminiz çok önemlidir.

Değerli ziyaretçimiz, bu sayfayı sosyal medya sayfanızda paylaşıp bize katkıda bulunabilirsiniz.

Facebook
Twitter
Pinterest
Linkedin
Livejournal
Reddit
Whatsapp
Tumblr
Stumbleupon
VK
Evernote
Skype
Telegram
Xing
Bookmark
Digg
Line
başlat
support
KapatHızlı Destekbilgiler