İnşaat, Kanalizasyon ve Altyapı Hizmetlerinde 27 Yıldır Sektörün Lider Kuruluşuyuz.
Sesli Görüşme YapTeklif Al
 1. Ana Sayfa
 2. Kanalizasyon Görüntüleme
Diğer Bağlantıları Göster

Kanalizasyon Görüntüleme

Kanalizasyon Görüntüleme

Firmamız tarafından hizmeti verilen kanal ve Kanalizasyon görüntüleme işlemleri sayesinde, müşterilerimiz profesyonel bir şekilde sorunlarından kurtulmaktadır.

Kanalizasyon görüntüleme hizmetimizde kanal ve borularda oluşmuş tıkanmalar için, tam kaynağını öğrenmek açısından sorun tespiti yapmaktayız.

Sorun tespitinin hemen ardından son sistem teknolojiye sahip olan makinelerle, kanal ve kanalizasyondaki tıkanıklığı tam anlamıyla giderebiliriz.

Kanalizasyon görüntüleme cihazlarımız hizmet bitimi ile birlikte, görüntü ve raporlarını ayrıntılı bir şekilde sunmaktayız. Böylelikle temizlik çalışmaları açısından büyük kolaylıklar elde edilmektedir.

Elde edilmiş olan görüntüler ve raporlar sayesinde, kısa sürede sonuca ulaşmak da mümkün olur.

Kanalizasyon Görüntüleme Nedir?

Kanalizasyon görüntüleme nedir denildiğinde, genel olarak görüntüleme hizmeti kanal tıkanıklığı şikâyeti sebebiyle başlatılmaktadır. Uzman ekiplerimiz tarafından kanalizasyon borusu izleme işlemi tamamlanır.

İşlem sırasında yalnızca tıkanıklıklar görüntülenmekte kalmaz, aynı zamanda binada bulunan kayıp kaçak ve benzeri tüm sorunların da tespitini gerçekleştirilir.

Kameralı robot cihazların sunduğu fayda ile yüksek çözünürlüğe sahip olarak, kanal içerisinde hem görüntüleme hem kayıt yapılmaktadır.

Kanal iç kısmına iletilen özel cihazlar, kesinlikle boru içinde en sağlıklı sonucu ve kaliteli görüntüyü sunar. Aynı zamanda ayrıntılı rapor işlemi de yaparak, kanalizasyon borularının son durumları hakkında detaylı bilgiye sahip olmayı sağlar.

Kanalizasyon Görüntüleme Cihazı Nasıl Kullanılır?

Kanalizasyon görüntüleme cihazı nasıl kullanılır? İlk olarak işlem yapılacak olan atık su hattının temizlik durumu tespit edilmesi ve maksimum doluluk oranının %10 seviyelerinin geçilmesi gerekmektedir.

Hat içindeki su miktarının fazla olması durumunda, robot görüş kaybı yaşayacağı için sorun teşkil edebilmektedir. Bu nedenle görüntüleme işlemi yapılmadan önce, su akışının kesilmesi ve temizleme işleminin yapılması önerilir.

Firmamız tarafından müşterilere sunulan kanal ve kanalizasyonlarda oluşmuş herhangi bir sebepten meydana gelen sorunları kolaylıkla çözmektedir.

Piyasada bulunan birçok tesisatçıya göre soruların tam olarak tespit yapılmadan gerçekleştirilen tüm çalışmalar, hem müşteriler açısından oldukça maliyetli, hem de gereksiz yere kırıp dökme işlerine sebebiyet verir. Ancak geleneksel yöntemlerle gerçekleştirilen kanalizasyon açma hizmetleri, firmamız tarafından son teknoloji makineler ile görüntüleme yapılmakta olup, böylelikle ekonomik bir şekilde çözüm üretilmektedir.

Kanalizasyon Görüntüleme Hizmetine Neden Gerek Duyulur?

Türkiye’de tüm binaların kanalizasyonu kendi sorumluluğunda olduğu için, herhangi bir tıkanıklığın oluşmaması açısından her bina kendi kanalizasyon temizliğini belli periyotlar çerçevesinde yaptırmalıdır. Genellikle bakımsızlık, doğa koşulları ve yanlış kullanım sebebiyle kanalizasyonlarda tıkanıklıklar oluşabilmektedir. Bu gibi durumlarda bina sakinleri açısından yaşam büyük oranda sekteye uğrayacaktır.

Kanalizasyon Görüntüleme Hizmetine Neden Gerek Duyulur

Büyük sorun teşkil eden kanal ve kanalizasyon borularında oluşan tıkanıklıkların, hızlı ve etkili bir şekilde çözülmesi oldukça önemlidir.

Firmamız Kanalizasyon görüntüleme hizmeti kapsamında kullandıkları son sistem teknoloji ürünleri sayesinde, kolay ve hızlı bir şekilde sorunları çözmektedir.

Firmamız tarafından sunulan bu hizmetler geleneksel yöntemlere nazaran, sorunun kaynağını ve yerine en iyi ve en doğru şekilde tespit etmekte; böylelikle kanalizasyon açma işlemini oldukça etkili bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Kanalizasyon görüntüleme işlemleri sırasında boru içleri ve kanal çukurları tam olarak görüntülenmekte, böylelikle tıkanıklığın tespiti kolayca sağlanır. Bu işlem sırasında hasarlı borular, kanalizasyon taşmaları, kanal çökmeleri gibi durumlar da tam olarak tespit edilmekte ve kanalizasyon boruları için, tam anlamıyla bir tespit raporu oluşturulmaktadır.

Türkiye'nin her yerinde Kanalizasyon görüntüleme ve temizleme hizmeti sunmaktayız. Böylelikle deneyimli kadromuz ülkemizin her yerindeki müşterilerimize yılların tecrübesini götürebilmektedir.

Şimdiye kadar sunduğumuz tüm hizmetler ile kanalizasyon sorunlarını başarılı bir şekilde ve kısa bir sürede çözmüş bulunmaktayız.

Geleneksel yöntemlerde teknolojik imkanlar kullanılmadığı için kanalizasyon temizlik işlemleri tam anlamı ile bir çile haline gelmektedir.

Kanalizasyon içerisindeki sorunlu bölgeyi bulunabilmek için kazı işlemleri yapılır. Bu kazı işlemleri de müşterilere hem maliyet hem de zaman kaybı oluşturmaktadır. Ancak firmamızın kullanmış olduğu kameralı kanal görüntüleme cihazları sayesinde, hem iç hem de dış hatlar tamamen görüntülenmektedir. Ve kısa sürede tüm müdahaleler gerçekleştirilmektedir. Böylelikle müşterilerimize ekstra bir maliyet ve zaman kaybı yaşatmamış oluruz.

Kanalizasyon Görüntüleme Hizmeti Nasıl Yapılır?

Kanalizasyonların boru ve hatlarındaki görüntüleme hizmeti tamamen kameralı cihazlar ile yapılır. Bu cihazın ucunda takılı olan kamera 360 derece her açıya dönebilmekte, böylelikle boru hattındaki tüm sorunları her açıdan incelemektedir.

Bu görüntüleme işlemi sırasında tıkanıklığın tam olarak tespiti yapılmakta ve herhangi bir kazı işlemi yapılmadan, düşük maliyetlerle kanalların temizliği sağlanmaktadır.

Temizlik ekipmanlarımız sayesinde kombine bir şekilde gerçekleştirilen temizlik işlemleri, kısa bir sürede sonlanmaktadır. Firmamız tarafından her türlü Kanalizasyon Görüntüleme ve temizleme işlemleri günün her saatinde ve haftanın her gününde yapılmaktadır.

Kameralı Sistemlerin Sunduğu Büyük Kolaylık;

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte günlük hayatta sıhhi tesisat firmaları daha modern bir şekilde hizmet vermeye başlamıştır. Bu modern hizmet anlayışına kameralı sistemlerin sunduğu büyük kolaylık ile daha hızlı ve pratik çözüm vermektedir. kameralı sistem cihazlarının ilk piyasaya sürülmesiyle birlikte kullanmaya başlayan firmamız, modern sıhhi tesisat firmaları arasında lider konumda yer almaktadır.

Kameralı Sistemlerin Sunduğu Büyük Kolaylık

360 derece dönebilen kameralar atık su şebekeleri içerisinde oluşan tüm tıkanıklıklar görüntülenmekte ve kısa bir sürede tespiti yapılan bölgelerin temizlik çalışmaları gerçekleşmektedir. Firmamız tarafından kullanılan kanal temizleme robotları son teknoloji cihazlardır.

Kullanılan Kanalizasyon görüntüleme cihazları ve kameralı sistemler küvet, yağmur olukları, logar kanalları, foseptik çukurları, lavabo giderleri ve benzeri tüm tıkanıklıklar içinde, robotik görüntüleme hizmeti vermektedir.

Kameralı sistemlerde her alana döndürülebilir eğilimlere karşı uyumlu, tüm kırılma, tıkanıklık, daralma, ezilme, çatlak gibi sorunların tespitini yapar ve hat uzunluğu dâhi ölçülebilmektedir.

Kanal görüntüleme cihazları sayesinde, eski kanalizasyon sistemlerinin ne durumda olduğunun tespiti yapılmakta ve tüm bakım işlemleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Aynı zamanda yeni döşenmiş olan kanalizasyon sistemleri hakkında da tespit raporu oluşturabilmektedir. Bunun yanı sıra büyük boru ağları üzerinde de hizmet veren firmamız, eğitimli operatörlerimiz sayesinde doğru tespitler gerçekleştirmektedir.

Günlük hayatın sekteye uğramaması için, küçük alanlarda tuvalet ya da lavabo gibi tıkanıklıkları, boru içinde görüntü alma ve sorunlarını en etkin biçimde çözülmektedir.

Kanalizasyon görüntüleme ve tıkanıklık açma hizmetleri ile herhangi bir kırıp dökme ya da temizlik gerektirme durumu bulunmamaktadır.

Tespit eden cihazlarımız ile kırıp dökme işlemine girmeden müşterilerimize gereksiz maliyet oluşturmuyor, işlem sonrasında bölgede hiçbir şekilde pislik bırakmıyoruz. Böylelikle günlük yaşam açısından büyük kolaylık sağlamış bulunuyoruz.

Kanalizasyon Görüntüleme Kamerasının Özellikleri;

Her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte her alandaki yenilenen teknolojiye ayak uydurmaya ve hizmetlerine yeni bir boyut kazandırmaya çalışmaktadır.

Firmamız da gelişen teknolojiye ayak uydurarak hizmet vermeye devam eden firmalar arasında lider konumda yer almaktadır. Modern tesisatçılık düşüncesini benimseyerek hizmet veren firmamız, kanal görüntüleme kamerası sayesinde kısa bir sürede problemleri sonlandırılmaktadır.

 • İstenilen her türlü alana kolay bir şekilde giren kameralar, kısa sürede muayene ve görüntüleme işlemleri yapılmakta ve bu görüntüler kaydedilmektedir.
 • Kanaldaki sorunlar kısa bir süre içerisinde izlenme şansı bulunmaktadır.
 • Bu cihaz ile en küçük çapa sahip kanallardan daha büyük çaplardaki kanallara kadar görüntüleme işlemi, hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Kanalizasyon Görüntüleme Hizmetinin Avantajları;

Altyapı projeleri için verilen kanalizasyon görüntüleme hizmetinin avantajları ise, işini bilen ekibin olması ve robot cihazları etkin bir şekilde kullanması ile hızlı bir sonuç alınır. Bu hizmetin amacı kanalizasyon sorunlarının sebeplerini araştırmak ve tıkanıklığın tam olarak noktasını belirlemektir.

Kanalizasyon görüntüleme hizmetimiz tam olarak tıkanıklığın esas sebeplerini öğrenmek ve yüksek bir maliyet oluşturmadan sorunsuz bir çözüm sunmaktadır.

Kanalizasyon içerisinde genellikle moloz yığını, birikmiş pislik ve bazı nesneler nedeniyle sorunlar oluşur. Bu tip sorunlarda herhangi bir kırma işlemi gerçekleştirmeden basit bir şekilde görüntüleme ve tespit sonrasını temizleme hizmetini sunmaktayız.

 • Bizim açımızdan da büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Böylelikle hem maliyet hem de zamandan büyük tasarruf kazanılmış olunur.
 • Kanalizasyon boruları içerisinde birçok neden sebebiyle tıkanıklık ya da sızıntı meydana gelebilir. Bu tıkanıklıkların giderilmesi kullanım açısından oldukça öneme sahiptir.
 • Aynı zamanda acil olarak temizlenmesi gereken ve onarımı yapılması gereken bu arızalar için, firmamız acil durumda 7/24 hizmet de verir.
 • Kanalizasyon görüntüleme hizmetimizin faydaları geleneksel işlemlere nazaran çok hızlı ve uygun fiyatlı bir şekilde gerçekleştirilir.
 • Uygun fiyatta olmasının en önemli sebebi, herhangi bir kırılma yöntemine başvurmaması, böylelikle yapım maliyetlerini de en aza indirilmektedir.
 • En düşük maliyetle yapılan bu kanalizasyon temizleme ve boru tamiri işlemlerinde, kanal görüntüleme hizmetimizi kullanarak müşterilerimize büyük oranda fayda sağlıyoruz.

Boruların kırılması, yeniden duvar inşaatının gerekmesi, sorun gidermek için gereken personel sayısının artması ve işlem süresinin uzaması büyük kayıplar yaşamanıza neden olur. Bu nedenle mutlaka firmamızı tercih etmelisiniz.

Kanalizasyon bakım ve onarım hizmeti görüntüleme teknikleri olmadan profesyonel bir şekilde hizmet verilemez.

Kanalizasyon Görüntüleme Hizmeti Gerekli Midir?

Kanalizasyon görüntüleme hizmeti, boruları içerisindeki tıkanıklıkları ve boru zararının tespiti açısından oldukça önemli ve gereklidir.

Geleneksel yöntemlere göre düşük maliyet imkânı sunan kanalizasyon görüntüleme işlemleri, borularda yenileme ve temizleme hizmeti konusunda büyük oranda fayda sağlar.

Bu nedenle gereksiz masraflardan kurtulmaya yarayan, ev, iş yeri ve benzeri tüm alanlardaki kanalizasyon borularının kırılmadan temizlenmesini açısından gereklilik belirtir.

Aynı zamanda Kanalizasyon görüntüleme hizmeti deneyimsiz ve bilgi sahibi olmayan ustalarla çalışmamanıza yarayarak, tamir ve temizlik konusunda maliyetten tasarruf ettirir.

Görüntüleme Hizmetinin Önemi

Kanal görüntüleme hizmeti bazı avantajlar sunar. Bu uygulama sayesinde, kanalın kirlilik derecesi tespit edilir, kanalda bulunan noktasal ve su sızmaları görülebilir, boruların yapısal hataları ve hasarları noktasal olarak bulunabilir. Farklı görüntüleme cihazlarımız sayesinde her türlü kanalizasyon sorunlarına çözüm buluyoruz.

Uzman kadromuz ve gelişmiş cihazlarımız her konuda sizin yanınızdadır. Gereksiz masraftan kaçınmak ve kendinizi daha fazla güvende hissetmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Görüntüleme işlemi sonrasında elde ettiğimiz tüm verileri DVD formatında müşterilerimize teslim ediyoruz. Bu sayede periyodik bakım işlem maliyetini de azaltmış oluyoruz. Firmamız müşterilerini maddi ve manevi açıdan düşünen ve bu prensip üzerine hizmet sunan ekipten oluşur.

Kanalizasyon Görüntüleme Fiyatları;

Kanalizasyon görüntüleme hizmetimiz bu alanda hizmet veren rakip firmaların nazaran hem en etkili işlemi sunmakta hem de en uygun fiyatlar ile müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktadır.

Her anlamda amacımız mutlu müşteriler ile çalışmak olduğu için, piyasa fiyatlarına nazaran en uygun fiyatları sunmaktayız. Böylelikle hem müşterilerimize kırıp dökmeden maliyetsiz bir iş teslim etmek, hem de hizmetimiz için yüksek meblağlar talep etmemekteyiz.

Kanalizasyon görüntüleme ve temizleme fiyatlar için iletişim adreslerimiz üzerinden bize ulaşarak fiyatlarımız hakkında bilgi edinebilir, en uygun fiyatlı teklifini alabilirsiniz.

Geniş Hizmet Ağı:

Tüm işlemleri tecrübeli ekibi ile gerçekleştiren firmamız Türkiye çapında kanalizasyon hatları yapımı, temizleme, açma, görüntüleme ve noktasal kaplama alanlarında çalışmalarını tamamlamaktadır.

Türkiye geneli olarak hizmet veren firmamız kanalizasyon sistemleri ile alakalı tüm taleplere cevap vermekte ve tüm sorun ya da ihtiyaçlara yönelik hizmetlerini bünyesinde barındırmaktadır.

Profesyonel Ekip:

Uzun yıllardır sektörün içinde kanalizasyon alt yapı teknolojileri ile hizmet veren deneyimli firmamız, alanında tecrübeli ve uzman personeli ile müşterilerine her zaman en uygun fiyatı, en uygun çözümleri sunmaktadır.

Kanalizasyon Borusu Tıkanıklığında Ek Ücretler Alınıyor mu?

Tüketicilerimiz tarafından logar görüntüleme hizmetlerinde ayrıca ek ücretler alınıyor mu sorusu yoğun bir şekilde soruluyor. Hizmet modelimizde ek ücretlerin uygulanması söz konusu değildir. Firmamız net fiyat teklifi sunuyor. Müşterilerimiz tarafından fiyat teklifimiz onaylanması durumunda aynı gün içerisinde kanalizasyon görüntüleme hizmetimizi gerçekleştiriyoruz.

Dolaysıyla hizmetlerimizin bir sonraki güne ertelenmesi mümkün değildir. Fakat diğer firmalarda ek ücretler uygulanabiliyor. Firmalar çeşitli durumları bahane ederek müşterilerinden ek hizmet bedeli talep edebiliyor.

Kanalizasyon Borusu Tıkanıklığı Görüntülemede Yüksek Teknoloji Kavramı Neden Önemlidir?

Bugün artık teknoloji çağında yer alıyoruz. Dolaysıyla birçok hizmet modelleri dijital kapsamda gerçekleştiriliyor. Bunlar arasında logar görüntüleme hizmetimiz de yer alıyor. Bu hizmet türünde en yüksek görüntüleme kamerası tercih ediyoruz. Çünkü logar alanı doğrudan yüksek teknolojilerin kullanılması gereken bölümlerdir.

Çoğu zaman bu alanda oluşan girişimleri akşam saatleri içerisinde gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda sistemlerimizin HD görüntüleme özelliği dışında özel ışıklandırma özelliğine de sahip olması gerekiyor. Personellerimizin daha rahat bir şekilde hareket edebilmesi açısından ürünlerimizin kusursuz bir işleyişe sahip olması son derece önemlidir.

Kanalizasyon Borusu Tıkanıklığı Bulma Ve Görüntülemede Teknik Sorunlar Yaşanır mı?

Teknik sorunlar pek çok logar görüntüleme firmalarında yaşanan durumlardır. Bu türden işletmeler tam teçhizatlı bir şekilde hizmetler sunamaz. Bu sebeple de beklenenin aksine çoğu zaman kusurlu bir şekilde kanalizasyon borusu tıkanıklığı açma ve görüntüleme işlemleri gerçekleştirebiliyor. Fakat işletmemizde bu tarz durumlar yaşanmaz.

Görüntüleme sistemimizin çalışma süresi boyunca herhangi teknik aksamalar görülmez. Ürünlerimiz hizmete sunulmadan önce gerekli tüm bakım ve kontrolleri doğrudan firma uzmanlarımız tarafından gerçekleştiriliyor.

Kanalizasyon Görüntüleme Kamera Sistemlerimizin Genel Özellikleri;

Kanalizasyon görüntüleme kamera sistemlerimizin birçok eşsiz özellikleri söz konusudur. Bu sistemlerimiz HD yüksek teknolojili görüntüleme, zoom yani yakın çekim, özel ışıklandırma gibi birçok özelliklere sahiptir. Bunun haricinde logar görüntüleme sistemlerimiz son derece hafif bir ağırlığa da sahiptir. Dolaysıyla taşınması son derece kolaydır.

Minimum düzeyde zemin kapladığından en dar yapıdaki kanalizasyonların içerisinde dahi zahmetsiz bir şekilde kullanılabilir. Kanalizasyon görüntüleme sistemlerimiz garanti kapsamında üretiliyor. Bu ürünlerin üretimi ise hem ülkemiz ve hem de Avrupa ülkeleri üzerinden gerçekleştiriliyor. Dolaysıyla sistemlerimiz son derece ergonomik ve sıfır risk faktörleri içeriyor.

Kalite Ve Güvenin Tek Adresiyiz;

Logar tıkanıklıkları açma hizmetlerinde kalite ve güvenin tek adresi olduğumuzu vurgulayabiliriz. Firmamız logar görüntüleme konusunda sektörde rüştünü başarılı bir şekilde ispat etmiştir. Bu alanda hizmet alabileceğiniz firmanın öncelikle tüm beklentilerinize çözüm üretmesi gerekiyor. İşletmenin aradığınız en kaliteli teçhizat modellerine sahip olması, gereken durumlarda sizlere ayrıca destek sunması önemlidir. Firmamız tüm bu prensipleri taşıdığından bireysel ve kurumsal müşterilerine kardeş maksimum güvende hizmetler sunuyor.

Alo Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Hattı

Sektörde öncü olarak logar görüntüleme hizmetlerimizde Türkiye’de  ilk kez, Alo Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Hattı sunarak müşterilerimizin bu alanda daha hızlı hizmet almasını sağlıyoruz.

Alo kanalizasyon tıkanıklığı açma hattımız ile müşterilerimizin uzun süreli geri dönüş beklemesi söz konusu değildir. Ülkemizde bu ayrıcalığın diğer firmalarda yer almadığını belirtebiliriz.

Değerli ziyaretçimiz, bu sayfayı sosyal medya sayfanızda paylaşıp bize katkıda bulunabilirsiniz.

Facebook
Twitter
Pinterest
Linkedin
Livejournal
Reddit
Whatsapp
Tumblr
Stumbleupon
VK
Evernote
Skype
Telegram
Xing
Bookmark
Digg
Line
başlat
support
KapatHızlı Destekbilgiler