İnşaat, Kanalizasyon ve Altyapı Hizmetlerinde 27 Yıldır Sektörün Lider Kuruluşuyuz.
Sesli Görüşme YapTeklif Al
  1. Ana Sayfa
  2. Kanalizasyon Kaplama Hizmeti
Diğer Bağlantıları Göster

Kanalizasyon Kaplama Hizmeti

Kanalizasyon Kaplama Hizmeti

Kanal ve kanalizasyon görüntüleme, kaplama ve tüm detaylı hizmeti sunan firmamız profesyonel uzman ekibi sayesinde son teknoloji ürünler ile tüm işlemleriniz hızlı bir şekilde gerçekleşir. Profesyonel bir şekilde hizmet sunan firmamız müşterilerine uzun yılların verdiği tecrübe sayesinde en doğru desteği sağlar.

Kanalizasyon görüntüleme işlemleri konusunda genellikle boru ve kanal tıkanmaları yaşandığı görülür. Firmamız bu sorunların asıl kaynağını görsel açıdan takip etmekte sonrasında kanal ve kanalizasyonda veya altyapı borularındaki tüm yaşanan tıkanıkları 7/24 en uygun hizmet vererek gidermektedir.

Kanalizasyon Kaplama Öncesi Temizlik

Kanal temizleme işlemleri firmamız tarafından yüksek basınç altında yapılarak en doğru temizlik sunulur. Bu kapsamda yüksek basınç ile hem temizlik hem de vakum yapan cihazlarımız ile ileriki dönemde yaşanacak tüm sorunların önüne geçilir. Bununla birlikte kanalın temizlenme işlemi esnasında kanalda vakumlanmış olan malzemeler artış gösterebilir ve yeniden temiz su olarak kanal temizliğinde ihtiyaç duyulabilir. Bu sayede firmamız doğaya dost çalışmalar sürdürmektedir.

Firmamız tarafından verilen bu hizmetlerde amacımız yalnızca kanalın temizlenmesi olmadığı için özellikle görüntüleme sırasında kanalın durumunu da tespit etmekte ve tüm sorunları gidermeye amaçlamaktayız. Bu nedenle kanal temizliği operasyonu firmamız ve müşterilerimiz açısından oldukça büyük bir öneme sahiptir.

Pompa ile kanal temizliği yapıldığı takdirde temizliğin yeterli olmadığı zamanlarda kanal içinde conta çıkması gibi problemlerin yaşandığı esnada ağaç kökleri ve kanal çeperi tortuların kesilmesi işlemleri ve kanalın fenni hale gelebilmesi için kesici ile de hizmet verilmektedir. Bu sayede kanal temizliği tam anlamıyla tamamlanmış olur.

Kaplama Öncesi Kanalizasyon Görüntüleme İşlemi

Firmamız her alanda hizmet vermekte aynı zamanda tüm alanlarda da son teknoloji ürünler ile çalışma sürdürmektedir. Kaplama öncesi kanalizasyon görüntüleme işlemi sırasında, görüntü tespit kayıt aracı kullanan firmamız, en doğru görüntüleme işlemini yapabilmektedir. Bu araçlar sayesinde analog ve dijital ortam olmak üzere fiber optik kablolar ve bağlı kameralı robotlar sayesinde, kanalizasyon içinde tüm tespitler ve ölçümler kolaylıkla yapılmaktadır. Araç içinde yer alan entegre bilgisayar, DVD kayıt sayesinde tüm işlemler kayda alınır.

Kaydı alınan tüm tespit ve ölçümler sonrasında rapor haline getirilerek kanalın ihtiyacı kapsamında işlemler için öneriler konulurken kullanılır.

Kanalizasyon Kaplama Çalışmaları

Firmamız tarafından gerçekleştirilen temizlik ve görüntüleme işlemleri sonrasında tüm tespitler yapılmakta ve raporlar doğrultusunda en kalıcı çözüm için çalışmalar başlatılmaktadır.

Kanalizasyon kırılması ve su kaçağı oluşması

En kalıcı çözüm ve komple nokta kaplama işlemleri için Kanalizasyon Kaplama Hizmeti verilir.

Son dönemlerde özellikle büyükşehirlerde yoğun trafik yaşanması ve çevre şartları göz önünde bulundurulduğu zaman yapılmadan kanalların onarılması ve tüm işlemlerin hızlı bir şekilde yapılması gerekir. Bu hizmetler doğrultusunda çalışmalarını sürdüren firmamız çevre şartlarını ve günlük yaşamın aksamamasını göz önünde bulundurarak kazı yapmaksızın onarım ve temizlik hizmetlerini en doğru şekilde gerçekleştirilir. Bu konuda firmamız son teknoloji araçlar ile çalıştığı için eski tip çalışma yöntemlerine başvurmaz.

Eski tip temizlik ve onarım işleri yapmayan firmamız müşterilerine hem uzun ömürlü bir kullanımı vadeder hem de hızlı bir şekilde tüm işlemleri tamamlar. Bu konuda firmamız tarafından hem en uygun fiyat garantisi hem de uzun süre kullanım sağlanır. Çalışmalar sırasında günlük yaşamın da aksamaması müşteriler açısından en doğru tercihtir.

Firmamız tarafından kullanılan malzemeler ham madde yönünden, kalite yönünden ve ekonomik anlamda garantilidir. Kanalizasyon ve boru kaplama aynı zamanda onarım işlemlerinde 50 yıla kadar sağlamlık garantisi sunulur. Aynı zamanda hem siyah hem de basınca dayanıklı olarak test edilmiş kalite güvencesinde kullanılan ürünler sayesinde güven sağlamaktayız.

Kanalizasyon Kaplama Yöntemleri

Kanalizasyon Kaplama Hizmeti kapsamında sektöre yön veren firmamız, kanalları herhangi bir şekilde kazmadan ve çevreye zararı olmadan, bunun yanı sıra günlük yaşamı hiçbir şekilde etkilemeden çalışmalarını tamamlar.

Kanalizasyon Çatlakları

Trafiği aksatma sorunu olmadan kısacası sahada varlığı dahi hissedilmeden kanalizasyon hatlarını, içme suyu şebekelerini ve tüm işlemlerini hem ekonomik hem de teknolojik sistemler ile tamirini ve yenileme işlemlerini yapar.

Kanalların yapımı sırasında sonradan meydana gelmiş olan kırık, kayma, açıklık, betonlaşma, erime, çökme gibi birçok çeşitli kutu yaşanabilir bu kusurların giderilmesi kapsamında kanalın yeniden kullanılabilir hale getirilmesini sağlayan firmamız tüm çalışmalar son teknoloji malzemeler ve son teknoloji araçlar ile tamamlar. Böylelikle ekonomik anlamda ve kalite anlamında en uygun hizmeti sunar.

Özellikle büyük şehirlerin atık su hatları bakım, temizleme ve kaplama hizmeti önem kazanmıştır. Firmamız kazı yapmadan ve herhangi bir durumu oluşturmadan gelişmiş teknoloji araçları ile kaplama yöntemlerini kullanmaktadır. Bu kapsamda kullanılan yöntemlerin seçimi için çevrenin korunması açısından büyük bir önem taşır. Firmamız tarafından kaplama yöntemi açısından nokta kaplama ve komple kaplama hizmeti verilmektedir. Böylelikle küçük bir alandaki herhangi bir sorun çözülmekte ve birlikte komple kaplama hizmeti ile de baştan sonra yenileme imkânı tanır.

Komple Kanalizasyon Kaplama

Her geçen gün teknolojiyi takip eden firmamız hizmet alanı kapsamında en gelişmiş araçları tercih eder. Bu nedenle komple kaplama için Kanalizasyon Kaplama Hizmeti kapsamında kanal içine uygulanan kaplama malzemelerini özel olarak tercih etmekte ve yıllarca kullanımını garanti etmekteyiz.

Rakip firmalara nazaran kaplama yöntemleri konusunda daha pratik ve daha sağlam olan komple kaplama hizmeti doğalgaz hattı döşemelerinde de tercih edilir. Firmamız tarafından sunulan tüm hizmetler hem rakip firmalara nazaran çok daha ekonomik hem de sağlamlık garantisi ısı ve basınca dayanıklılık güvencesi sunulur.

Noktasal Kanalizasyon Kaplama

Firmamız tarafından Kanalizasyon Kaplama Hizmeti kapsamında verilen nokta kaplama çalışmaları genellikle komple kaplama operasyonuna nazaran daha kolay bir şekilde tamamlanır.

Kanalizasyon Kaplama Sonucu

Kanal içinde belirlenmiş olan sorunlarını gidermek amacıyla, en uygun kullanılan yöntem noktasal kanalizasyon kaplama yöntemidir.

Günümüzde kullanılan en iyi ve bu alanda en dayanıklı olan tekstil malzemelerini kullanan firmamız kanalda tespit etmiş olduğu sorunu noktalara nokta kaplama uygulaması gerçekleştirir.

Bu kapsamda baştan sona hizmet veren firmamız temizlik konusunda görüntüleme konusunda ayrıntılı çalışmalar gerçekleştirerek bir rapor hazırlamakta ve bu rapor doğrultusunda nokta kaplama hizmeti vermektedir.

Kanalizasyon Rehabilitasyonu

Kanalizasyon görüntüleri sonuçları kapsamında kanalizasyon sistemlerinin son dönemlerde yapılan teknoloji rehabilite olarak adlandırılır. Rehabilitasyon konusunda kaplama hizmetleri de yapılır. Bunlar komple kanalizasyon kaplama ve noktasal kaplama olarak adlandırılır.

Kanalizasyon sisteminde bir rögardan diğer rogar'a kadar kanalın tümünün kaplanması hizmetine komple kaplama adı verilir. Kaplama malzemesi olarak firmamız tarafından hem ekonomik hem de sağlamlık garantisi olan ısıya ve basınca dayanıklı malzemeler kullanılır.

Bu malzemeler basınç kazanı yardımıyla buhar jeneratöründen gelen yüksek basınçlı hava ile kolaylıkla yerleştirilir. Kanalizasyon Kaplama Hizmeti ise yine bir kanal rehabilitasyonu ile iki rogar arasında noktasal olarak belirlenmiş olan hataların olduğu yerlere uygulanarak tamamlanır. 2 rogar arasında yapılacak olan nokta kaplama en fazla 3 adet olacak şekilde düzenlenir. Kullanılan malzeme ise son teknoloji tekstil ürünleridir. Bu nedenle müşterilerimize yıllarca kullanma garantisi sunulur.

Son Teknoloji Kanalizasyon Temizleme Ve Kanal Kaplama İşlemi

Kanalizasyon görüntüleme ve Kanalizasyon Kaplama Hizmeti kapsamında hizmet veren firmamız, müşterilerine profesyonel düzeyde hizmet vermeyi amaçlar. Kanalizasyon görüntüleme ve kaplama hizmetleri sırasına kanal ve borulardaki sorunlar tıkanma kaynağı görselleştirici bir şekilde sorun tespiti ile belirlenerek sonuç odaklı çalışılır.

Kaplama ve tıkanma sorunları sebebiyle çalışmalarını sürdüren firmamız hizmet öncesinde yapılan maliyetli ve kırıp dökmeli işleri kullanmayarak Kanalizasyon Kaplama Hizmeti ve görüntüleme çalışmaları konusunda eski düşünceleri yıkmış ve son teknoloji çalışmalar sunmuştur. Bu kapsamda sektörde lider bir firma olmayı başaran kuruluşumuz son teknoloji ürünler ile lider konum oluşturmayı başarmış ve sorunsuz hizmet vermeye devam etmektedir. Bu kapsamda firmamızın son teknoloji ürünler ile yaptığı bu Kanalizasyon Kaplama Hizmeti kalite açısından garanti altında, ekonomik anlamda uygun fiyatlar ile hizmet sunmakta aynı zamanda işlem hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Yıllarca kullanma garantisi sunan firmamız kuruluşu itibarıyla müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sürdürmektedir.

Kanalizasyon Kaplama Aşamaları

Kanalizasyon Kaplama Hizmeti veren firmamız kaplama işlemi öncesinde kaplaması yapılacak olan hattın tamamen kanal temizleme aracı ile temizlenmesini sağlar. Sonrasında temizliği yapılmış olan kanalın kanal görüntüleme araçları ile görüntüsü alınır ve arıza kontrolü açısından tüm tespitler yapılır.

Kanalizasyon kaplama aşamaları

Kanal görüntüleme araçları ile tespiti yapılan bağlantılar sarkan contalar, betonlaşma alanları ve benzeri tüm engeller kanal freze robot sayesinde kesilir ve ardından frezeleme işlemi tamamlanır.

Temizleme ve frezeleme işlemi tamamlandıktan sonra naylon tünelin iki bacağı arasına çekilmesi sağlanır ve malzeme soğuk su ile iki bacağı arasına gönderilmiş olur. Diğer boru ucuna gönderilen malzeme saklanarak kapatılır. Malzemelerin içi buhar yardımı ile ısıtılıp uygulamaya hazır hale getirilir, sonrasında ısıtılan malzeme boru ve dirseklerin yüzeyine sıkı sıkıya yapıştırılır.

PVC malzeme sayesinde soğuk hava verilerek malzemelerin katılaşması sağlanır, son aşamada ise iki bacak arasında tespiti yapılmış bağlantıların kanal freze robotu ile kesilmesi ve kullanıma hazır hale getirilmesi sağlanır. Firmamız herhangi bir sorun yaşanmaması açısından son bir görüntü alma işlemi ile kontrolleri yaparak gerekli onayları alır.

Noktasal Kanalizasyon Kaplama Hizmeti Nasıl Yapılır?

Firmamız tarafından kanalizasyonlarda herhangi bir sorun yaşanması halinde, noktasal kanalizasyon kaplama hizmettir verilir. Kullanılan bir kanalizasyon ya da yağmur suyu hattında imalat ya da herhangi bir sebep nedeniyle çatlak, sızma ve buna benzer durumlarda gereken müdahaleyi yaparak hizmet sunar.

Noktasal Kanalizasyon Kaplama Hizmeti Nasıl Yapılır

Tüm çalışmalarımızda olduğu gibi noktasal kaplama hizmetinde de firmamız tarafından en ayrıntılı çalışmalar gerçekleştiriyor. Öncelikle çatlak ve benzeri herhangi bir sorun olan bölge kanal görüntüleme cihazı ile tespiti yapılır. Arıza tespitinin yapılması sonrasında hattın temizlenmesi sağlanır.

Tespit işlemleri yapılması ile birlikte çalışma planı hazırlanır ve tamir balonu işlem için hazırlığı yapılarak onarım yapılacak noktaya gönderimi sağlanır. Ortamın sıcaklık durumuna bağlı olarak 1 ile 3 saat arasında firmamız tarafından onarım hizmeti tamamlamakta ve herhangi bir kazı çalışması yapılmadan hızlı bir şekilde kesin sonuç alınmaktadır.

Neden Kazısız Kanalizasyon Kaplama Hizmeti Tercih Edilmeli?

Genellikle kanalizasyonlar yağmur hatları zamanla bozulur, çatlar, sızıntılar olur ve arızalanır. Bu problemlerin meydana gelmesi ilerleyen dönemlerde ağaç köklerinin hatlara girişi, toprağın hatlara sızması gibi daha büyük sorunlara yol açar. Böylelikle kanalizasyon sistemlerinde tıkanmalar ve akış hızının bozulması problemleri yaşanır.

  • Firmamız tarafından hizmetinize sunulan, Noktasal Kanalizasyon Kaplama Hizmeti hem ekonomik, hem de günlük hayata herhangi bir olumsuz etkisi olmaz.
  • Uygun maliyetli ve doğa dostu çözümler sunan firmamız, onarım öncesinde temizlik ve görüntüleme işlemleri ile en doğru çalışmayı sunar.
  • Aynı zamanda kimyasal bir karışım hazırlayan çalışma arkadaşlarımız, tıkanıklıkları önlemek için doğru çözümler sunmayı hedefler.
  • Eski yöntemleri kullanmayan firmamız tarafından sunulan kazısız Kanalizasyon Kaplama Hizmeti, müşterilere ekonomik çözümler sunmakla birlikte, günlük yaşamı aksatmadığı için hızlı bir şekilde tamamlanmakta ve inşaat işçiliği gerektirmemektedir. Böylelikle maddi külfet ortadan kalkmış olacaktır.
Kanalizasyon Kaplamanın Faydaları

Kanalizasyon kaplamanın faydaları ençok kanal içerisinde uygulanacak olan astar ile kanal sistemini daha dayanıklı hale getirmekte ve kullanım ömrünü uzatmaktadır. Böylelikle daha az maliyet söz konusu olan kanalizasyon kaplama işlemlerinde borular sorunsuz bir şekilde görevini yapmaya devam edecektir.

Firmamız tarafından sunulan Kanalizasyon Kaplama Hizmeti müşterilere ileride oluşabilecek tüm büyük sorunların ortaya çıkmasına engellemekte ve kaliteli malzeme kullandığı için herhangi bir risk oluşmayacağına dair garanti vermektedir. Hizmet verilen müşteriler sonrasında belli periyotlarla bakım yaptırdığı taktirde uzun yıllar boyunca kanalizasyon sisteminin sorunsuz bir şekilde kullanabilecektir. Uygun fiyatlı çözüm imkanları sunan firmamız yüksek kaliteyi de es geçmeyerek tüm sorunlara en doğru çözümü ulaştırmaktadır.

Kanalizasyon Kaplamanın Önemi

Kanalizasyon sistemleri zaman içerisinde aşınma ve bozulmalar nedeniyle işlevini tam olarak yerine getirememektedir. Bu durumlarda çözüm odaklı hizmet veren firmamız kazısız Kanalizasyon Kaplama Hizmeti ile masraflardan ve ileride doğabilecek büyük sorunlardan kurtarmaktadır. Her türlü kanalizasyon sistemi kanal kaplama işlemi yapan firmamız binalarda yapılarda oluşan çatlakları da hızlı bir şekilde çözüme ulaştırır.

Boru içi kaplama hizmeti olarak sunulan Kanalizasyon Kaplama Hizmeti konusunda daha detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilir en uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Kazısız kanal kaplama işlemleri sayesinde günlerce sürebilecek büyük yapılardaki işlemlerde dahi kısa sürede sonuca varmaktayız. Böylelikle günlük yaşam hiçbir şekilde aksamamakta ve daha fazla sorun yaşatmanın önüne geçmekteyiz.

Profesyonel anlamda Kanalizasyon Kaplama Hizmeti sunan firmamız yılların tecrübesi ve deneyimi sayesinde kaliteli bir hizmet sunmakta ve kaliteli ekipman ile çözüm odaklı çalışmaktadır. Kanal kaplama çalışmaları genellikle deneyim gerektiren ve acemi çalışanlar tarafından yapıldığı takdirde büyük sorunlara yol açabilecek hizmetlerdir. Bu nedenle acemi firmalar ve bilinmeyen ekipmanlar ile daha büyük sorunlarla karşılaşmadan önce yılların tecrübesi ile hizmet veren firmamızla anlaşarak en uygun fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Kanal kaplama işlemi sırasında borularda herhangi bir çökme yaşanmaması gerekir. Çökmüş ve daha fazla zarar görmüş borular içerisinde kameralı ekipmanlar yol alamayacağı için boru hatlarını belli periyotlarla bakımını yaptırmak ve fazla zarar görmüş hale getirmemek önerilir. Çünkü kazısız bir şekilde yapılan Kanalizasyon Kaplama Hizmeti yalnızca makinelerin erişebileceği fazla zarar görmemiş alanlarda önerilir.

Kanalizasyon kaplama hizmetimiz mevcut boru tesisatının güçlendirilmesi ve yıpranmalarına önlenmesi için uygulanmaktadır. Bu nedenle çok yıpranmış olan boru hatlarında yeni sistem çalışmalar gerçekleştiren firmamız tarafından kesin ve kusursuz bir şekilde çözüm sunmakta ve yapacağımız tetkikler kapsamında tamir işlemini gerçekleştirmekte ve gereksiz önlemek için çalışma planı hazırlamaktayız.

Ancak yüksek ısı, paslanma, erozyon ve benzeri sorunların yaşanmış olduğu kanalizasyon borularında kaplama hizmetlerini kazı yöntemi ile gerçekleştirmekteyiz. Bu tür boru sistemlerini onarımı için genellikle kazı yöntemini tercih etmek gerektiği için çeşitli zamanlarda günlük yaşamda aksaklıklar olabilmektedir. Bu nedenle gerekli bakım ve onarımın zamanında yapılması ve kazı işlemine gerek kalmaması önerilir. Çünkü bu durum hem mülk alanının hem de çevre şartlarının olumsuz etkilenmesine neden olur.

Kazısız Kanalizasyon Kaplama Hizmeti kazma yöntemine göre daha hızlı ve güvenli bir şekli olduğu için firmamız tarafından genellikle bu yöntem kullanılmaktadır. Ancak fazla zarar görmüş sistemler bu konularda önerilmemektedir. Teknik olarak sunmuş olduğumuz bu hizmet kanal boruları için özel tasarlanmış olan püskürtme boruları yerleştirmesini daha kolay hale getirir. Bu alanda püskürtme kafası boru sisteminde önemli bir esneklik kazandırır.

Püskürtme kafası olarak kullandığımız yöntem sayesinde kaplama sırasında koruyucu bir şekilde görev yapmakta ve uzun süreli etkili çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır.

Değerli ziyaretçimiz, bu sayfayı sosyal medya sayfanızda paylaşıp bize katkıda bulunabilirsiniz.

Facebook
Twitter
Pinterest
Linkedin
Livejournal
Reddit
Whatsapp
Tumblr
Stumbleupon
VK
Evernote
Skype
Telegram
Xing
Bookmark
Digg
Line
başlat
support
KapatHızlı Destekbilgiler