İnşaat, Kanalizasyon ve Altyapı Hizmetlerinde 27 Yıldır Sektörün Lider Kuruluşuyuz.
Sesli Görüşme YapTeklif Al
 1. Ana Sayfa
 2. Mutfak Tıkanıklığı Açma
Diğer Bağlantıları Göster

Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma

Mutfak Tıkanıklığı Açma

Sebze, meyve ve bulaşık yıkarken kullanılan mutfak lavaboları, birçok sebepten dolayı tıkanabilir.

Özellikle bayanlar tarafından kullanılan bu lavabolar, dikkatsiz kullanım ya da ihmal sonucu giderden suyu akıtmaz.

Mutfak lavabonuz tıkandığında eğer durum acilse ve ciddi bir tıkanıklık var ise, kesinlikle bir tesisatçı veya servise danışmanız gerekmektedir. Mutfak tıkanıklığı açma dikkat ve ustalık isteyen bir işlemdir.

Mutfak Tıkanıklığı Nedir?

Mutfak tezgâhı içinde bulunan lavaboda deliğin ve giderin oluşturduğu kısmın belirli sebeplerden dolayı biriken suyu giderden akıtmaması durumudur.

Musluktan akan suyun lavaboda bulunan delikten akması gerekmektedir. Herhangi bir tıkanıklık durumunda ilk olarak deliğin üzerinde birikmiş atık/çöp olup olmadığını kontrol edin.

Eğer tıkanıklık borudan kaynaklanıyor ise, mutfak tıkanıklığı açma yöntemlerinden birini kullanabilirsiniz.

Mutfak tıkanıklığının ciddi boyutta olduğunu düşünüyorsanız, bir tesisat firmasına ulaşarak oluşan tıkanıklığı tamir ettirebilirsiniz. Yıllardır bu işi yapan firmamız, kolay ve titiz bir şekilde mutfak lavabonuzda oluşan tıkanıklığı, tesisata zarar vermeden tamir eder.

Mutfak Lavabosu Tıkanması Sebepleri;

Mutfak lavaboları kullanım sıklığına bağlı olarak birkaç ay içinde tıkanabildiği gibi, eski yapılı binalarda daha sık tıkanabilir. Mutfak lavabolarının tıkanmasının birçok sebebi vardır.

Mutfak Lavabosu Tıkanması Sebepleri

Bu sebeplerden en önemlisi, mutfak lavabo giderini oluşturan borunun eğimli olup olmamasıdır. Boruların eğimsiz olması, mutfak giderinin daha çabuk şekilde ve daha sık tıkanmasına yol açar. Bu nedenle tesisat yapısı ve borular incelenmelidir.

Bir diğer önemli sebep ise boruya takılan yabancı cisim ve atıklardır. Üzerindeki çöp alınmadan yıkanan bulaşıklar, meyve sebze yıkarken kopup dökülen sap ve benzeri bitki atıkları ve de çay çöpünün direkt lavaboya dökülmesiyle, mutfak lavabonuzda tıkanıklık oluşabilir.

Bunların dışında lavaboya atılan meyve-sebze artıkları, çeşitli çöpler, lavaboda yıkanan taneli baklagiller (mercimek, pirinç vs.), demliğin lavaboya dökülmesi; lavaboda maydanoz ve benzeri çok yapraklı sebzelerin yıkanması da, tıkanıklığa sebep olacak hareketlerdir. Lavaboya ekstra bir lavabo süzgeci koymak aslında gider sağlığı için çok önemlidir.

Mutfak Lavabosunda Oluşan Tıkanıklık

Mutfak lavabolarının yapısı ev tesisatı ile de ilgili bir durumdur. Gerek yapılan mimari gerek boruların kalitesi ve uzunluk, eğim gibi özellikleri de tıkanmayı yakından ilgilendirir. Mutfak borusu eğimli olur ise tıkanma riski azalır.

Ayrıca boru uzunluğu ne kadar uzun olur ise mutfak lavabosunun tıkanma olasılığı o kadar yüksektir. Boruların şekli ve şemali de oldukça önemli bir yere sahiptir. Kaçınılmaz bir tıkanmada mutfak tıkanıklığı açma işleminde sağlam boruların zarar görmemesi önemlidir.

Mutfak Lavabonuzda Bunları Yapmayın!

Özellikle büyük delikli giderleri olan ve ekstra süzgeç konulmayan mutfak lavaboları, genellikle en çok yemek artıklarından tıkanmakta. Mutfak lavabosuna doğradığınız ve soyduğunuz sebze-meyve artıkları da, tıkanıklığa sebep oluyor.

Salata yaparken ya da meyve soyarken kaçan bazı bitki parçaları, mutfak lavabonuzu tıkayabiliyor. Bunların dışında lavabolara dökülen sıvı yağlar ya da eritilmiş margarinin giderden dökülerek borular içinde katılaşması, tıkama yapacak bir kitleye dönüşme olasılığı da var.

Mutfak Lavaboları Tıkanıklığını Açmak İçin Kendinizi Yormayın!

Misafirlerinizden kalan bulaşıkları ya da çocuğunuza yedireceğiniz çilekleri yıkarken, çeşmenizden akan suyun lavabodan gitmediğini ve hızla yükseldiğini fark ettiniz mi? Hemen telefonunuzdan iletişim numaramız ile bize ulaşın ve işinde uzman ekibimiz, mutfak lavabonuzun giderini çok kısa sürede tamir etsin.

Mutfak tıkanıklığı açma işinde güvenilir ekip, sizlere minimum sürede üst düzey hizmet sunar ve mutfak tıkanıklığı açarken son derece titiz davranır.

Mutfak Tıkanıklığı Açmak İçin Çözümler;

Mutfak tıkanıklığı durumunda lavabonuz su dolar ve de kötü kokular yayılır. Eğer bu çok acil bir durum ise ve tıkanıklığı açmak için çok zamanınız yoksa, çeşitli yollarla geçici çözümler bulabilirsiniz.

Mutfak Lavabosu Tıkanması Sebepleri

Doğal yollarla açılabilen tıkanıklık, bazı araç gereçler ile de azaltabilir. Tıkanıklık açmak için kimyasallar olarak sirke, tuz ruhu, lavabo açıcı, kostik kullanabileceğiniz gibi fiziksel açıcı olarak aparatları, elbise askısı, şiş gibi çubukları, pompa ve benzeri mutfak aletlerini ya da sıcak suyu kullanabilirsiniz.

Tüm bu saydığımız mutfak tıkanıklığı açma yöntemleri kısa süreli çözümlerdir. Bazıları sağlığınıza ve tesisat borularına zarar verebileceklerini göz önünde bulundurunuz.

Mutfak tıkanıklığı açma işleminizi tehlikesiz ve risk almadan yapmak istiyorsanız, bir uzman tesisat ve tekniker ile görüşmelisiniz. Firmamız bu konuda bilinen güvenilir ve tanıdık bir firmadır.

Gider Pompası ile Tıkanıklık Açma;

Mutfak tıkanıklığı gibi birçok durumda gider pompası kullanılmaktadır. Çok uygun fiyatlara satılan pompalar, yalnızca kısa süreli çözüm üretir.

Mutfak lavabosunda biriken yabancı cisim, kalınlaşmış yağ tabakası ya da pislikleri, ancak bir kısım yerinden oynatarak ya da ilerleterek geçici tıkanıklık açma seçeneği sunar.

Biriken pisliğe uygulanan basınç fazla olur ise, borunun patlaması söz konusu olabilir.

Tuz Sirke Karışımı ile Tıkanıklık Açma;

Tuz Sirke Karışımı ile Tıkanıklık Açma

Belirli miktar sirke, tuz ve karbonat kullanılarak yapılan bu mutfak tıkanıklığı açma işleminde, karışımın etki etmesi için belirli süre beklemeniz gerekmektedir.

Karbonat, tuz ve sirke ile yapılan mutfak tıkanıklığı açma işlemini sirke, kabartma tozu ve limon tuzu kullanarak da aynı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Öncelikle limon tuzu ve ardından karbonatı lavabo delikleri kısmına dökün. Sonrasında sirke dökün. Bu yöntem bulunan diğer kirleri yok eder ve bakterileri de öldürür.

Tuz Ruhu ile Tıkanıklık Açma;

Sirke - tuz ile mutfak tıkanıklığı açma ile benzer bir diğer seçenek ise tuz ruhu kullanmaktır. Fakat bu yöntem hem sağlığınız hem de borularınız için tehlikelidir.

Tuz ruhu ile tıkanıklık açma durumunda, solunan hava ile akciğerlerde zehirlenmeye, temas durumunda ise ciltte yanmaya kadar varan durumlar nedeni ile kullanmamanız daha faydalıdır.

Ayrıca tuz ruhu borularınızı delerek ekstra maliyete sebep olabilir.

Lavabo Açma Aparatı ile Tıkanıklık Açma;

Lavabo Açma Aparatı ile Tıkanıklık Açma

Lavabo açma teli olarak da satılan bu aleti, mutfak lavabo borunuzdan aşağıya doğru hafifçe sokarak tıkanıklığı açabilirsiniz.

Fakat lavabo açma aparatının dikkatsiz ya da sertçe kullanılması durumunda, mutfak lavabo borusunu delme gibi bir dezavantajı bulunuyor.

Lavabo açma aparatı yerine elbise askısı ya da metal şiş de kullanılabilir; fakat bu aletlerin mutfak gider borularınızı delme, patlatma gibi riskleri bulunduğunu da unutmayınız!

Kostik (Köstük) Kullanmak;

En etkili çözümlerden biri olan kostik kullanımı aynı zamanda dikkat edilmesi gereken kimyasal bir maddedir.

Asit bazlı bir bileşik olan kostik (köstük olarak da bilinir) kimyasal adıyla sodyum hidroksittir.

İnsan cildine kaşındırıcı his veren ve sürekli kullanımda tahriş edebilen bu maddeyi kullanırken elinize eldiven takmanızı öneririz.

Kaynar Su Dökerek Tıkanıklık Açma;

Kaynar Su Dökerek Tıkanıklık Açma

Bilinen ve uzun zamandır kullanılan yöntemlerden biri de, lavaboya tek başına kaynar su dökmektir.

Mutfak lavabolarının borusunda sebzeleri yıkarken biriken ve daha sonra katılaşan çamur ya da atık yağların, lavaboda birikerek oluşturduğu katı tabaka için kaynar su kullanabilirsiniz.

Asit içeren sıvılar kullanarak da lavaboların kısmen açılması mümkün olabiliyor. Kola, gazoz ya da maden suyu da kullanarak açılabilir. Bu içecekler asitli içeceklerdir.

İçeriğindeki asit ile mutfak lavabo gideri içerisinde bulunan kiri kısmen azaltabilir ya da aşındırır.

Lavabo Açıcı Kullanılması Doğru mu?

Mutfak tıkanıklığında, tıkanıklığı gidermek için firmamız bu tür kimyasal ürünlerin kullanımını kesinlikle tavsiye etmemektedir.

Lavabo açıcı kimyasal ürünler, reaksiyona girerek yüksek ısı ortaya çıkarmakta, reaksiyon sonucu oluşan güçlü asit ile tıkanıklığa sebep olan unsurları eritmeye çalışmaktadır. Ortaya çıkan asit, PVC ve plastik borulara zarar verir.

Lavabo Açıcı Kimyasallar

Basit tıkanıklıkları lavabo açıcı gibi ucuz çözümlerle açmaya çalışırken, daha büyük maddi sıkıntıya girmemeniz için, lavabo açıcı kullanmanızı önermiyoruz. Hasar gören gider hattınızı yeniden tamir etmek ve daha büyük maliyet çıkarmaması için, firmamızın mutfak tıkanıklığı açma hizmetinden yararlanmanızı öneriyoruz.

Ayrıca her türlü kimyasal kullanımı ve bu kimyasalların sulara karışması, canlılarda etki yaratarak çevreye de zarar vermektedir.

Mutfak Lavabosunda Pompa Kullanımı;

Sıklıkla ve ilk başvurulan nokta olan pompa ile mutfak tıkanıklığı açma en bilindik yöntemdir.

Özellikle yemek yaptıktan ve bulaşık yıkadıktan sonra oluşan geçici tıkanıklığı hemen açan bu alet, mutfakta çoğu kişinin elinin altında bulunuyor.

Mutfak Lavabosunda Pompa Kullanımı

Hava basıncını iletebilmesi için kullanılan bu aletin, kenarlarının tamamen kapalı olması gerekiyor.

Pompayı gider deliklerinin üzerine getirip delikleri tamamen kapatacak şekilde yerleştirdikten sonra, pompayı yerinden oynatmadan sadece sap kısmını baş kısmına doğru bastırıyorsunuz.

Mutfak gideri pompası mutfak tıkanıklığı açma için başvurulacak ilk seçenek olsa da, her zaman geçici çözümler sunar ve ciddi tıkanmalarda kullanılmamalıdır.

Mutfak Tıkanıklığını Giderirken Dikkat Edilecek Hususlar;
 • Ev ve iş yerlerinde, otellerde, restoranlar ve kafelerde kısacası çoğu yerde bulunan mutfak lavabolarının tıkanması vakit kaybı, kirlilik, kötü görüntü, koku ve de strese neden olan durumlardır.
 • Mutfak tıkanıklığı genelde aniden gerçekleşirken aslında uzun bir süreç alan durumdur. Mutfak lavabonuzun tıkandığını fark ettiğinizde, öncelikle ya pompa ya da çubuk şeklinde aletler kullanırsınız.
 • Bunlar işe yarayacağı gibi çubuk tesisat borusu üzerinde hasar oluşturabilir ve pompa kullanımı sonucu olarak, tıkanıklık daha büyük bir sorun olabilir ve etraf kirlenebilir.
 • Mutfak tıkanıklığı açarken boruyu patlatmamak için, hassas davranmaya dikkat etmeniz gerekir. Biriken büyük kir yumakları da olabilir veya bir yağ kümesi de. Eğer tıkanıklık çok ciddiyse tüm tesisat zarar görebilir ve maliyeti sizi zor duruma sokabilir.
 • Bu nedenle sebebini bilmediğiniz, ciddi hasar oluşturabileceğini düşündüğünüz, sürekli tekrarlayan ya da bir türlü açılmayan tıkanıklıklarda, firmamızı arayarak hizmet isteyiniz.
 • Mümkün olunan en kısa sürede, güvenilir ve uzman ekibimizle, kırıp dökmeden sorunsuz bir hizmet sunan firmamız, en uygun fiyatla en iyi kalitede sunmayı amaçlar.
Mutfak Tıkanıklığını Engelleme

Tıkanmış mutfak lavabonuzun tekrar tıkanma durumu ile karşılaşmamak için, önlem almak istiyorsunuz. Öncelikle tıkanıklıkla nasıl baş ettiğiniz önemli.

Tıkanıklığı açarken uygun ve doğru yöntem kullandınız mı? Tıkanıklığa sebebiyet veren çöp, atık, kir, kireç, yap kalıntısı gibi maddeleri ortadan kaldırdınız mı? Borularınız eğik mi? Bunlara benzer sorulara vereceğiniz cevaplar, tekrar bir tıkanıklık yaşamanıza engel olur.

Sürekli Tıkanan Mutfak Lavabo Giderleri

Dikkatsiz kullanım sonucu birçok lavabo yemek artıkları ile kirlenebilmektedir. Firmamızın her gün hizmet verdiği onlarca kişinin sürekli lavabolarının tıkandığını, bir iki gün rahat kullandıktan sonra üçüncü gün yine mutfak lavabolarında su biriktirdiğini söylüyor.

Sizler de lavabonuzun sürekli tıkanmasından şikayetçi iseniz, üstün teknolojik aletlerimizle yıllardır bu işi yapan, kaliteli ve çözüm odaklı yaklaşan firmamızı arayabilirsiniz.

Tıkanmış Mutfak Lavabosunu Kısa Sürede Açmak;

Ev hanımlarının en korkulu rüyası olan mutfak lavabo tıkanıklığı için çözümler vardır. Tıkalı lavaboların nasıl açılacağı konusunda birden fazla çözüm mevcuttur. Evde yapılabilecek mutfak tıkanıklığı açma yöntemleri ile basit lavabo tıkanıklıkları açılabilir.

Tıkanmış Mutfak Lavabosunu Kısa Sürede Açmak

Evde kullanılan bu yöntemler her zaman işe yaramayabilir ya da çözümler kısa süreli etki gösterebilir. Eğer lavabonuzun içinde birikmiş çöp yumağı varsa, yağ veya çamur birikmiş ise tıkanıklığın giderilmesi zor olabilir.

Çünkü her tıkanmış lavabo evde yapılabilecek basit mutfak tıkanıklığı açma yöntemleri ile açılmayabilir. Ya da tıkanan lavaboda bulunan madde hangi yöntemi kullanırsanız kullanın çıkmayabilir.

Bu gibi durumlarda firmamızı arayabilir ve anında yardım alabilirsiniz. Tıkanan mutfak lavabonuzun açılması kısa bir sürede ekibimizdeki ustalarımız tarafından gerçekleştirilecektir.

Mutfak Lavabosundan Gelen Kötü Kokular;

Mutfak lavabonuzdan kötü kokular geliyor ise başlıca sebebi tıkanıklıktır. Bunun yanı sıra kötü kokuya eşlik eden bir durum da bunun göstergesidir.

Lavabodaki suyun yavaş gitmesi, giderden sızarak yavaşça akan su bulaşık ya da sebzelerinizi yıkadığınızda dikkatinizi çekmiş olabilir. Bu durumda daha ciddi bir tıkanmanın habercisidir. Gün içinde sıklıkla kullandığımız mutfak lavabolarında oluşan kötü koku, tüm mutfağa hatta evinize yayılabilir.

Mutfak Lavabosundan Gelen Kötü Kokular

Eğer bu kötü kokuların tıkanıklıktan kaynaklanmadığını düşünüyorsanız, kokulardan kurtulmak için doğal yolları deneyebilirsiniz. Fakat suyunuz lavabodan yavaş gidiyorsa bu tıkanıklık belirtisidir.

Mutfak lavabonuzda oluşan tıkanıklığı fark ederek, erken yapılacak bir müdahale ile olası mutfak faciasının önüne geçmiş olursunuz. Ayrıca mutfak tıkanıklığı açma ile bakteri gibi mikroorganizmaların uzaklaştırılmasını da sağlarsınız.

Lavabo Tıkanmasını Açarken Doğru Bilinen Yanlışlar;
 • Mutfak lavabonuz tıkandığı vakit birçok kişi lavabo açıcı kimyasal ürünler kullanır. Bu kimyasal ürünler genellikle toz veya jel formdadır. Bu ürünler gider borusu içinde kireç taşına benzer beyaz bir tabaka oluşturmaktadır. Bu durum hem maliyeti arttırmakta hem tıkanıklık oluşmasını tekrarlamaktadır.
 • Lavabo açıcı kimyasal ürünler kullanımı lavabo gideri borularının yakınında bulunan contalara zarar vermektedir. Bu durum ileri zamanda su sızıntılarına neden olmaktadır.
 • Bazı tesisatçılar uyanık davranarak bir daha gelebilmek için, tıkanıklığı tamamen tamir etmezler. Tamiri bitirdikten sonra musluğu açarak suyun gittiğini ve tıkanma sorununun çözüldüğünü söyleyebilir. Bu gibi durumlarda gider hattının kamera sistemi ile kontrol edilmesini isteyiniz. Genellikle kamera sistemi kullanmayan, kullanılsa da müşteriye göstermeyen tesisatçılar tıkanıklığı tamamen açmazlar.
 • Tesisatçılar tarafından uygulanan bu kurnazlıklardan biri, gider borusunda 3 santimetre boyutlarında bir delik açarak tıkanma problemini kısa süreliğine tamir edilmiş göstermektedir. Birkaç ay sonra tekrardan tıkanan mutfak lavabosu için, tesisatçıyı da tekrardan çağırmanız gerekecektir. Ve siz de aynı tesisatçıya aynı şekilde ödeme yapacaksınızdır.
Mutfak Tıkanıklığını Kâbusunuz Olmasın;

Mutfak lavabosunda oluşan tıkanma çeşitli sorunları da beraberinde getirir. Tıkanma nedeniyle bulaşıklarınızı, yiyeceğiniz meyve-sebzeleri yıkayamayabilir, lavabonuzu kullanamayabilirsiniz. Çoğu zaman aniden gerçekleşen bu duruma acilen çözüm bulmak isteyebilirsiniz. Mutfak tıkanıklığı açma için tesisat ustası çağırdığınızda eğer teknolojik imkanları yetersiz, donanımı eksik ya da tecrübesiz ekipler tarafından yapılan işlemlerde hem paranız hem zamanınızı kaybedebilirsiniz.

Üstelik gereğince yapılmayan mutfak tıkanıklığı açma işlemlerinde tıkanma durumunun ileriki zamanlarda tekrarlama olasılığı da bulunmaktadır. Bunları dert etmenize gerek yoktur çünkü yardım alacağınız firmamız sizlere evinizde ve işyerlerinizde oluşan mutfak tıkanıklığı durumlarında kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiş durumdadır.

En İyi Firmadan En İyi ve En Hızlı Hizmet

Mutfak tıkanıklığı gibi can sıkıcı bir durumda aradığınız çeşitli çözümler sonucu, sitemizde kısa sürede etki edecek geçici çözümler bulabilirsiniz. Sonrasında tekrar eden tıkanıklık sorunları için yardım alacağınız firmayı seçerken özenle davranmanız ve size kaliteli, güvenilir ve maddi-manevi sorun çıkarmayacak bir firma seçmeniz gerekmektedir. Kısa sürede sorun çözen, işinin ehli olan ve ekipmanları tam firmalar ile çalışmanızın önemini büyüktür.

Tıkanıklık açma konusunda uzman olmayan ekipler, tesisat sisteminde kalıcı hasar oluşturabilir ve sizi maddi olarak zarara uğratabilir. Uzaman ekipler ise, kaliteli hizmet sunarak size ek bir masraf yaratmadan sorununuzu kısa sürede çözebilir.

Tekrar tekrar aynı sorunu yaşamak ya da maddi kayba uğramamak için, siz de tam donanımlı ekipmanları bulunan firmalar tercih edebilirsiniz.

Kamera Sistemi ile Mutfak Tıkanıklığı Açma

Teknolojinin giderek ilerlediği çağımızda biz de işlerimizde dijitalleşmeye yer vermiş bulunmaktayız. Mutfak tıkanıklığı açma işleminde teknolojiden yararlanarak tıkanma sorununuzu çözüyoruz.

İş yükünü belirli oranda düşüren teknoloji ve kamera sistemi ile evinizde gereksiz kırma dökme ile tesisat tamirine son vermekteyiz. Mutfak tıkanıklığı açma hizmetimizde evinize zarar vermemek için, teknolojiden yararlanabilirsiniz.

30 Dakikada Tıkanıklığa Son

Son teknoloji cihazımız ile vereceğimiz hizmet kapsamına mutfak tıkanıklığı açma da girmektedir. İşlem yapılırken gider görüntüleme cihazı kullanarak zarar vermeden giderinizin içini görüntülüyoruz. Görüntüleme cihazını kullanarak, mutfak giderini görüntülüyor ve cismi tespit edip ona uygun apart kullanıyoruz.

Bu aparatı robota takılarak tekrar mutfak giderinin içine gönderiyoruz ve robot sayesinde tıkalı mutfak giderinizi açıyoruz. Yapılan tüm bu işlemler 30 dakikada gibi kısa bir sürede tamamlanıyor.

Siz de mutfak tıkanıklığı sorunu yaşıyor iseniz, bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz. Tüm tıkanma, gider açma, lavabo açma, mutfak tıkanıklığı açma, tıkanıklık açma gibi sorunlarınızda firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

En Kolay Mutfak Tıkanıklığı Açma

Eskiden tesisatı görmek için kırıp dökerek, borular sökerek yapılan mutfak tıkanıklığı açma işleminde, lavabo giderini açmak için su hortumu, demir teller, şiş ve benzeri aletler ve gelişi güzel aparatlar kullanılıyordu. Ustalar demir ya da çubuk gibi aletlerle açamadıkları giderleri, son çözüm olarak kırar ve tamir ederlerdi. Kırıp dökerek yapılan bu uygulama da eviniz kirlenir ve kötü görüntü oluşurdu.

Gelişen teknoloji ile artık bu gibi sorunlar 30 dakika gibi kısa bir sürede halledilir halge geldi. gerçekleşen mutfak gideri açma hizmetimiz sizi tıkanıklık sorunundan hızlı bir şekilde kurtarmaktadır.

Kırmadan Lavabo Tıkanıklığı Açma;

Oluşan mutfak tıkanıklığı durumunda artık kırıp dökmeden çalışmalar yapılabiliyor. Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma işlemi için tamamen elektronik cihazlar kullanılıyor.

Kameralı görüntüleme cihazı ile gider içindeki tıkayıcı unsur görüntülendikten sonra bu unsura uygun olan aparat/başlık cihazın robot kısmına yerleştiriliyor ve tekrar giderde tıkanıklık oluşan noktaya gelerek tıkayıcı unsuru temizliyor. Böylelikle kolay ve temiz bir şekilde, tamamen elektronik yöntemlerle kırmadan mutfak tıkanıklığı açma çalışmamızı tamamlıyoruz.

En Etkili Tıkanıklık Açma

Mutfak tıkanıklığı açma sorunu sizler için zamansız gelişen büyük bir sorun olsa da, ekibimiz kısa süre içinde müdahale ederek tıkanıklığı gidereceklerdir.

Ekipmanlarımıza, personelimize ve işini hakkıyla yapma deyimine uyan çalışmamıza güvenerek, siz müşterilerimize uygun fiyatlarla, en kısa sürede yüksek kalite ile sunacağımız tüm hizmetlerimiz gibi, mutfak tıkanıklığı açma hizmetimizi sizlere sunuyoruz.

Mutfak Tıkanıklığına Uzman Çözüm

Mutfak tıkanıklığını giderecek pek çok çözüm bulunurken, bunların bir kısmının riskli, bir kısmının da geçici çözümler sunan, bir kısmının ise ekstradan masraf üretecek yöntemler olduğunu sizlere söylüyoruz.

Mutfak tıkanıklığı açma yöntemleri kullanılarak açılabilecek giderinizi yıpratmadan ve zarar vermeden tamir etmek için, bizlere ulaşmanız en doğru seçim olacaktır.

Mutfak Tıkanıklığını Sürekli Yaşıyorum Diyorsanız

En büyük sebeplerinden biri boruların eğimi olmamasından kaynaklandığını belirttiğimiz mutfak tıkanıklığı için, tüm çözüm yollarını denediniz, uzman firma ile tıkanıklık sorunumu çözdüm fakat mutfak lavabo tıkanıklığı sorununu, sürekli olarak yaşamaya devam ediyorum diyor iseniz, ev mimarisi ve tüm tesisat ile ilgili bir çalışma yapılması daha doğru olacaktır.

Mutfak Tıkanıklığı Sorununuzu Çözelim;

Ani olarak gelişen bu durum için bizden çalışma saatleri arasında kısa süre içinde hizmet alabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşmanız. Tıkanıklık açma, lavabo açma, gider tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, mutfak tıkanıklığı açma gibi konularda uzman olan firmamız, sizlere güvenilir hizmet sunmaktadır.

Mutfak tıkanıklığı durumunda can sıkıntısı çekmeden, strese girmeden ve kendinizi yormadan çözüm bulmak istiyorsanız, aradığınız çözüm ulaşım numaralarımızda.

Yaşadığınız tüm tıkanıklık ve gider sorunları durumlarında en kaliteli hizmeti, firmamızdan alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Mutfak tıkanıklığı açma, tıkanıklık açma, tıkanıklık giderme, lavabo tıkanıklığı açma gibi konularda uzman firmamızın tam donanımlı, eksiksiz ekipmanları ve bilgili tesisat ustalarından oluşan ekibimiz, bir telefon kadar uzağınızda.

Mutfak tıkanıklığı sorunu yaşıyor iseniz sizlere çözüm yöntemlerini sunduk. Bir uzman ile mutfağınıza ve tesisata zarar vermeden titiz bir çalışma ile hizmet almanız çok kolay. Ayrıca firmamızın sunduğu hizmette cebinizi de düşünür. Ödediğiniz paranın karşılığını vererek, yaptığımız temizlik sonucunda tekrardan sorun çıkarmayacak tesisat ile hizmet garantisi sunuyoruz.

Değerli ziyaretçimiz, bu sayfayı sosyal medya sayfanızda paylaşıp bize katkıda bulunabilirsiniz.

Facebook
Twitter
Pinterest
Linkedin
Livejournal
Reddit
Whatsapp
Tumblr
Stumbleupon
VK
Evernote
Skype
Telegram
Xing
Bookmark
Digg
Line
başlat
support
KapatHızlı Destekbilgiler