İnşaat, Kanalizasyon ve Altyapı Hizmetlerinde 27 Yıldır Sektörün Lider Kuruluşuyuz.
Sesli Görüşme YapTeklif Al

Yasal Uyarı

www.ozdoganvidanjor.com.tr sitesine hoşgeldiniz. Bu bölüm, Özdoğan Grup internet sitesini ziyaret ve kullanım koşullarını içermektedir.

www.ozdoganvidanjor.com.tr içeriğinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik vb.) Özdoğan Gruba ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceca Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar. Firmamız, ilgili yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

www.ozdoganvidanjor.com.tr sitesinin her hangi bir sayfasına girilmesi halinde, aşağıda belirtilen şartlar kabul edilmiş sayılır. Bu şartların kabul edilmemesi durumunda, internet sitesine girilmemelidir.

A. Siteye erişim ve sitenin kullanımı, aşağıdaki esas ve şartlara tabidir.

B. Bu Siteden yazılı ve/veya görsel nitelikte bilgi indirme ve baskı alma ve internet sitelerinde kullanma ancak aşağıdaki koşullar dahilinde yapılabilir:
1. Kişisel kullanım;

Kişisel olmayan kullanım;
Özdoğan Grup web sitesinde yazılı ve/veya görsel nitelikte bilgi indirme ve baskı alma gibi çoğaltma yahut internet sitelerinde kullanma: Kullanılacak bilgiye ilişkin izinler, bilginin altında ismi yer alan ilgili Merkez veya Taşra birimlerinden, ilgili birim ibaresi olmayan materyallerin kullanım izni ise Özdoğan Grup iletişim sayfasından, yazılı olarak talep edilmelidir.

C. Sorumluluk Reddi

başlat