İnşaat, Kanalizasyon ve Altyapı Hizmetlerinde 27 Yıldır Sektörün Lider Kuruluşuyuz.
Sesli Görüşme YapTeklif Al

Hakkımızda

Hakkımızda

Özdoğan Grup olarak, 1994 yılında inşaat, kanalizasyon ve altyapı sorunlarına çözüm üretmek için, Ankara'da faaliyete geçtik. Gelişen süreç içerisinde daha verimli hizmet verebilmek için, araç portföyümüzü artırıp, alanında uzman personelleri ekibimize dahil ettik. Sadece Ankara ve ilçeleri ile sınırlı kalmayıp, tüm Türkiye geneline hizmet vermeyi amaçladık.

Geçmişten günümüze daima müşteri memnuniyeti ve disiplinli çalışmayı ilke edindik. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte altyapı ve inşaat üzerine çeşitli hizmet kolları türediği için, gerekli ekipman ve teknolojik cihazlara sahip olup, pratik ve çözüm odaklı hizmet vermeye başladık.

Özdoğan Grup Altyapı Hizmetleri

Altyapı ve kanalizasyon sektöründe bireysel ve kurumsal alanlar içerisinde olan her türlü yapısal sorunları, deneyimli ekibimiz ve son model araçlar ile müdahale ederek, etkili ve çözüm odaklı sonuçlar üretmekteyiz. Çalışmalarımız içerisinde altyapı projelendirme, kanalizasyon hat yenileme, kanal kaplama, temizlik hizmetleri, tıkanıklık açma, vidanjör kiralama ve görüntüleme hizmetleri sunulmaktadır.

Vizyonumuz

Altyapı yönetimi ile yaşam alanlarına ve çevreye değer katıyoruz. Endüstriyel ve tehlikeli atıkların bertaraf edilmesi için çalışıyoruz. Sürdürülebilir bir çevre anlayışı ile hizmet sağlıyoruz. Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile vidanjör ve kanalizasyon çalışma hizmetleri veriyoruz.

Teknolojiyi yakından takip eden yeniliklere sürekli açık olan firmamız, gerek teknoloji alanında, gerekse eğitim alanında personellerimizi daima güncel tutuyoruz. Toplam kalite yönetimi anlayışımız ve tam zamanında iş prensibi ile çalışıyoruz. Müşterilerimize hızlı, kaliteli ve uygun fiyat politikası ile hizmet sunuyoruz.

başlat