İnşaat, Kanalizasyon ve Altyapı Hizmetlerinde 27 Yıldır Sektörün Lider Kuruluşuyuz.
Sesli Görüşme YapTeklif Al
 1. Ana Sayfa
 2. Klozet Tıkanıklığı Açma
Diğer Bağlantıları Göster

Klozet Tıkanıklığı Açma

Klozet Tıkanıklığı Açma

Modernleşmenin yanında getirdiği yeniliklerden biri olan klozet kullanımı, alaturka tuvalet kullanımına göre çok daha fazla artış göstermiştir.

Özellikle yeni yapılan çoğu binada alaturka yerini klozete bırakmış ve buna bağlı olarak, klozet tıkanıklığı problemleri de baş göstermeye başlamıştır.

Bu sebeple klozet tıkanıklığı açma ile ilgili pek çok araştırmalar yapılıp, bununla ilgili çokça sorular sorulmaya başlanmıştır.

Klozet giderinin tıkanmasının birçok sebebi olabilir. Bu sebeplere göre, klozet tıkanıklığı açma yöntemleri de değişiklik gösterir. Bu konulara kısaca değinelim.

Klozet Neden Tıkanır?

“Klozet neden tıkanır” diye sorulduğu zaman ilk akla gelen cevap, klozet içine atılan yabancı ve sert maddelerdir. Başında; peçete, ped, bebek bezi gibi maddeler gelir, hatta daha birçok örnek sayabiliriz. Mesela; ev temizliği yaptıktan sonra kova veya vileda içinde biriken kirlerin içine sert cisimler karışabilir. Bu katı maddelerin içinde bulunduğu suyun, klozet içine dökülmesi sonucu bu katı maddeler klozet giderinin bir yerine takılabilir. Böylece tıkanmaya sebep olur.

Aynı şekilde yemek artıkları veya yağ gibi atıklar da klozet tıkanıklığına sebep olabilir. Ya da yanlış klozet kullanımı temiz tutulmaması gibi sebepler de sayılabilir. Bunların arasında en çok rastlanan tıkanma sebepleri ise, aşırı tuvalet kâğıdı atma, bebek bezi ve pedler, temizlik sonrası fark etmeden düşen toz bezleri, oyuncaklar ve atılan saç yumaklarıdır.

Pompa ile klozet açmak

Tuvalet giderlerinin tıkanmasında sık görülen etkenlerden biri de, yapım aşamasında kullanılan pimaş borularının yanlış eğimli yapılmasıdır. Özellikle de böyle bir durumda hiç vakit kaybetmemek gerekir. Çünkü bu sorun tesisat ustası olmadan kendi kendinize çözebileceğiniz bir problem değildir. Ancak uzman kişilerce giderilmesi gereken bir sorundur.

Bunların hepsi için farklı klozet tıkanıklığı açma yöntemleri vardır. Bazen tesisatçı çağırmadan bu sorunu kendi imkanlarımız ile halletmeye çalışırız. Ve bu hem çok meşakkatli hem de hijyen ve sağlık açısından da tehlikelidir. Bu sebeple klozet tıkanıklığı açma ile ilgili bir problem ile karşılaştığınız zaman, hiçbir şeye dokunmadan bir usta aramanız daha sağlıklı olacaktır. Bu konuda klozet tıkanıklığı açma firmamız sizlere yardımcı olacaktır.

Tıkanıklığa Sebep Olan Nedenler Nelerdir?

Binaların eskimesi yahut yanlış kullanım sonucu ev ve işyerlerimizde, kullandığımız klozet ya da lavabolarda tıkanma meydana gelebilir. Bu tıkanıklıklar ortam içinde kötü kokulara sebep olduğu gibi, alt katlarda bulunan dairelerin de tavan ya da duvarlarında ıslaklık, sonrasında kabarmalara da sebebiyet verir. Çünkü eskiyen tesisat boruları bir müddet sonra sızdırmaya ve akıtmaya başlar.

Kimyasal ile klozet açma yöntemi

Tıkanıklık ile beraberinde gelen kötü kokularla birlikte, su taşması ve giderin işlev göstermemesi gibi sorunlara da yol açar. Bu da günlük yaşamımızı olumsuz yönde etkilenmesine sebep olur. Klozet tıkanıklığı açma hizmetlerinde özel olarak geliştirilmiş teknolojik cihazlar ve işinin ehli profesyonel ustalarımızla, bu tarz sorunları ortadan kaldırmaya yönelik birçok çalışmaları yapıyoruz.

Klozette oluşan tıkanıklığa birçok farklı etkenler sebep olabilir. Bu sebepleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Su da erimeyen, kalitesiz tuvalet kâğıtları,
 • Islak mendil veya el kurulama peçetelerinin tuvalete atılması,
 • Tuvalet kâğıtlarını topak haline getirilerek tuvalete atılması,
 • Koku giderici ürünlerin plastik kaplarının gidere kaçması,
 • Tuvaletin sifon kısmı ve gider boruları kısmında kireç ve kir birikmesi,
 • Bina ana gider borularındaki sorunlar veya tıkanmalar,
 • Gider borularında yapılan meyil hataları veya çökme sorunları.

Tıkanıklığın Nerede Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Tıkanıklığın nerede olduğunu anlamak için öncelikle sifonu 1 kez çekmeniz gerekir. (Dikkat! Eğer sifonu birden fazla çekerseniz, gider içerisinde aşırı su birikmesine sebep olarak, açma işleminin zorlaşmasına ve klozet suyunun taşımasına sebep olur.) Sifonu 1 kez çektikten sonra, suyun hareketlerine dikkat etmemiz gerekir.

Eğer su süratle yükselip geri gitmiyorsa tıkanıklığın olduğu nokta yakın bir mesafede demektir. Eğer sifonu çektikten sonra su çekiliyor ama yavaş yavaş tekrar dolmaya başlıyorsa, tıkanıklığın bulunduğu mesafe uzak demektir.

Klozet Tıkanmasının Önüne Nasıl Geçilir?

Klozet tıkanıklığına, tıkanma dan evvel müdahale etmek aslında daha makul bir çözümdür. Bu sebeple, klozetin içine ped, tuvalet kâğıdı, peçete ya da çocuk bezi gibi su da erimesi zor olan maddeleri atmamaya özen gösterin. Eğer küçük çocuğunuz ya da evcil hayvanınız varsa, kapağını kapalı tutmanız faydalı olacaktır.

Yine en sık karşılaştığımız tıkanma sebeplerinden biri de, temizlik sonrası klozete dökülen suyun içinde unutulan bezler. Temizlik suyunu klozete dökmeden önce, mutlaka bez kalıp kalmadığını kontrol edin. Hatta mümkünse temizlik sularını klozet içine dökmekten kaçının.

Tıkanıklığa Neden Olan Tesisat Düzeneği

Kullandığımız klozetlerin giderleri için özel bir tesisat düzeneği bulunmaktadır. Yapıların eskimesiyle, yaşam alanlarımızda bulunan bu giderler de eskimeye başlar. Eskiyen tesisat düzeneği, birçok sorunu da beraberinde getirir. Klozet tıkanıklığı gibi tesisat problemlerini tamir etmek, eskiden daha zahmetli ve masraflıydı. Tıkanan bir boru için tüm tesisat düzeneği yıkılır ondan sonra sorun tespit edilirdi. Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde bu sorunun çözümü daha basitleşti. Üretilen teknolojik aletler ile tesisatta ki problemler kolayca tespit edilip, tadilatı daha kolay bir hale geldi. Şöyle ki; tesisat içine gönderilen kameralar, problemin yerini tespit hususunda uzman ustaların işlerini yüksek oranda kolaylaştırmıştır.

Böylelikle sorun noktasını bulup, sadece o noktada yoğunlaşmalarını ve işlerini çok daha kısa süre içerisinde bitirmelerini sağlamıştır. Kullanılan kameraların yanı sıra, tıkanıklığın meydana geldiği noktayı tespit etmek içinde, dinleme cihazları ve pimaş içine salınan robotlar ile uzman ekipler, sorunun kaynağını kolaylıkla tespit ederler. Sorunun ortadan kaldırılması için özel olarak geliştirilmiş makineler sayesinde, problemler kısa sürede kökten halledilir.

Tesisat Bakımının Önemi

Su tesisatı bilindiği üzere kaynaktan gelen suların borular aracılığıyla yaşadığımız alanlara taşınması, kullandığımız suyun da doğaya geri dönüştürülmesi için kurulan düzeneğin genel adıdır. Bu tesisat düzeneği oluşturulurken kullanılacak ve atılacak suyun miktarına uygun, yapı ve genişlikte malzeme kullanmak büyük önem arz eder. Eğer tesisat döşenirken binaya uygun ve kaliteli malzeme kullanılmazsa, zamanla ses, tıkanıklık ya da taşmalara sebep olabilir. Su tesisatı ile ilgili problemler genellikle mutfak, banyo ve tuvaletler de meydana gelir. Ve bu sorunlar genelde ilk olarak duvarların nemlenmesiyle fark edilebilir.

Eğer böyle bir durumla karşı karşıya kaldıysanız, vakit kaybetmeden profesyonel bir usta çağırıp sorun teşhisi yapılmalı ve bir an evvel tadilat işlemlerine başlanmalıdır. Başta küçük gibi görülen bu tarz problemler, vaktinde müdahale edilmezse bulunduğunuz yapıya çok daha büyük hasarlar vererek, yapılacak tadilatın çok daha maliyetli bir hale gelmesine de sebep olabilir.

Altyapının kalitesiz işçilikten kaynaklanan zayıflığı ya da eskimesi sonucunda oluşan tesisat sorunları, zamanla kötü kokuları beraberinde getirebilir. Ve bu sorunun temelindeki en büyük etkenlerden biri de, kalitesiz malzeme kullanımıdır.

Tesisattan Kaynaklı Sorunlara Alternatif Çözümler

Kötü koku gibi istenmeyen sonuçların meydana gelmesi, genellikle yapım hatasından olsa da bazen de bunun sebebi kişilerin yanlış kullanımı sebebiyle de olabilir. Gün içinde en sık kullandığımız alanların başında gelen tuvaletler, bu tarz sorunların en çok rastlandığı yerlerdir.

Ev veya işyerlerimizde klozetlerin içlerine atılan çöpler, klozetin içinde su birikmesine ve bu sebeple etrafa kötü koku yaymasına sebep olur. Bu tarz durumlarda kişiler ilk önce, tıkanıklık açıcı kimyasallara başvururlar. Ama yapılan bu işlem tıkanma problemine ya hiç fayda vermez ya da kısa süreli açılmasını sağlar.

Ama kalıcı olmayan bu çözüm alternatifleri klozet tıkanıklığı açma konusunda kesin çözüm değildir. Ve bu soruna uzun süre çözüm bulunmazsa, çok bekleyen tıkanıklık zamanla ev yahut işyerlerinde kanalizasyon sorunlarına sebep olur. Tesisatta meydana gelen arızalar hiç bekletmeden, en acil şekilde tespit edilip tamir edilmelidir. Bu işlemler için firmamızın profesyonel tesisat ustaları, tedarik ettiğimiz özel cihazlar sayesinde tıkanan noktayı hemen tespit edip, en hızlı şekilde problemi ortadan kaldırırlar.

Ayrıca ustalarımız bu işlemleri yaparken hiçbir yeri kırmaya da ihtiyaç duymazlar. Hiçbir kırma işlemi yapmadan, tıkanma problemi yaşadığınız alanı ilk gün kadar kullanışlı hale getirir.

Klozet Tıkanıklığı Açma Yöntemleri;

Klozet tıkanmasının sebebi organik kalıntılar ya da peçete gibi daha yumuşak maddelerin atılması sonucu tıkandıysa, bunun çözümü de daha kolay olabilir. Bunun için marketten alacağınız klozet açıcı kimyasal çözüm olabilir. Bu kimyasal erimesi kolay olan atıkları temizleme konusunda etkili olabilir. Kimyasal klozet tıkanıklığı açma ürününü kullanırken, mutlaka kullanma talimatını okumayı ihmal etmeyin. Ve bu talimattaki adımları birebir takip edin. Bu talimatlar arasında tuvalet temizlendikten sonra, 24 saat kullanılmaması yer alır.

Klozet açma yöntemleri

Bu sebeple klozeti kullanıma kapatıp bu kimyasalları da solumamaya gayret edelim. Bu kimyasalların yanlış kullanımı hem size hem de gider borularınıza zarar verebilir. Bu sebeple çok dikkatli kullanmalı, mümkünse yardım almalıyız.

Klozet tıkanıklığı açma yöntemleri arasında daha sağlıklı bir yöntemi var. Bu da karbonat ve sirke yöntemidir. Bunun için; 1 çay bardağı karbonat ve 1 su bardağı sirkeyi tuvalete döktükten sonra, üzerine 1 litre kaynamış su dökün. Bu karışım klozet içinde bir köpürme meydana getirecektir. 2- 2,5 saat bekledikten sonra klozetinizi temizleyin. Ama bu karışım sadece organik kalıntıları temizleme işinde yarar. Eğer klozet tıkanıklığına sebep olan cisim, büyük ya da sert ise kimyasal ya da doğal açıcılar, klozet tıkanıklığı açma işleminde yardımcı olmayacaktır. Böyle durumlarda vakit kaybetmeden bir tesisat ustası çağırmanız gerekir.

Klozet Tıkanıklığınızı Nasıl Gideriyoruz?

Bizler, klozet tıkanıklığı açma hizmetini kamera ve robot cihazlar ile kolay bir şekilde çözüyor ve tıkanıklığı açıyoruz. Bunlardan önce karbonat, sirke ve sıcak su üçlüsünü deniyoruz. Sifonu birkaç kez çekiyoruz. Eğer sonuç alamaz isek robotlu ve kameralı sistemimize geçiyoruz.

Teknolojik Ekipman: Kullandığımız teknolojik cihazlar ve işinin ehli profesyonel ustalar ile sizlere sunduğu çözümler, kaliteli ve kalıcıdır. Ayrıca bu işlemleri yaparken evinizin hiçbir yerinde kırıp dökme işlemi yapmayız. Dolayısıyla klozet tıkanıklığı probleminiz çözüldüğü gibi evinizin hiç bir yeri de her hangi bir hasar almaz. Son teknoloji ürünü ekipmanlar ile tıkanıklık olan yerde öncelikle araştırma ve tespit çalışması yapar. Tespit işlemi için kullanılan kameralı cihazlar, tıkanmış olan klozetin içine gönderilir. Bu cihaz sayesinde tıkanıklığın olduğu bölge ve tıkanma sebebi kırma işlemine gerek kalmadan kolayca tespit edilip gerekli işlemler yapılmaya başlanır.

Tespit işleminin son bulmasının ardından robot cihazın ucuna gerekli aparat takılarak klozet tıkanıklığı açma işlemine başlanır. Tıkanıklığa sebep olan cisim, uzak ya da yakında olması fark etmeksizin robot cihazlar sayesinde gideren temizlenir.

Kamera ile Klozet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Firmamız kameralı cihazları sayesinde, sorunun neden kaynaklandığını hemen tespit eder. Kameralı cihazlar kullanmaya başlamadan evvel cihazlar hazırlanır, tıkanmış klozetin giriş kısmından içeri gönderilir. Kamera klozetin içinde ilerledikçe pimaş borusu içindeki kalıntıları cihazın monitörüne yansıtır. Ekrana yansıyan görüntüler sayesinde, tıkanıklık sebebini tespit edilir. Gerekli olan müdahale yapılarak, tıkanmaya sebep olan kalıntının ne türden bir cisim olduğu belirlenir.

Klozet tıkanıklık açma robotu

Tespiti yapılan ustamız, cismin parçalanabilir olup olmadığını kontrol eder. Eğer cisim parçalanabilir türden ise, o zaman devreye robot cihazlar girer. Robot cihazın ucuna klozet içindeki cismi parçalanması için bir aparat takılır. Bu aparat sayesinde tıkanıklığın sebep olduğu cisim parçalanır.

Eğer tıkanmaya sebebiyet veren cisim parçalanmayacak türden ise (uzun saç kılları, bez vb) bu defa robot cihazın ucuna buna uygun bir aparat takılır. Bu aparat sayesinde gider içindeki cisimlerin bu aparata dolanması hedeflenir. Ardından cihaza dolanmış cisimleri çıkartarak borunun temizlenmesi sağlanır. Tıkalı klozet açma işlemi tamamlandıktan sonra, kameralı cihaz tekrar borunun içine salınır. Böylece klozet içinde sorun teşkil edecek başka bir cisim ya da kalıntının kalıp kalmadığı kontrol edilir. Gider açıldıktan sonra tekrar bir sorunla karşılaşılmaması için, yapılacak bu son işlem oldukça önemlidir.

Boruların Yıpranmasına Dayalı Tıkanıklıklar

Binanın yapım esnasında kullanılan pimaşın kalitesiz ya da yanlış olması sonucu zamanla birçok sorunun ve tıkanıklıkların oluşmasına neden olur. Bunun başlıca sebepleri zamanla boruların çapının daralması veya ezilmesi olabilir. Bina pimaşlarında tıkanıklık probleminin yaşanması, yine birçok sebepten kaynaklanabilir. Bu maddeler gider üzerinde birleştiği zaman taş formuna girer ve giderilmesi daha da zorlaşır.

Su Taşması Sonucu Yapılan İşlemler

Klozet Tıkanıklığının ilk gösterdiği belirti suyun gitmemesi ve taşmasıdır. Klozet içinde atık suyun birikmesi halinde taşımayı önlemek için biriken suyu klozet içinden tahliye etmek gerekir. Öncelikle su vanası tamamen kapatılarak su akışı engellenir. Tıkanıklığın kaynaklandığı bölge tespit edilir. Kullanılan özel kameralı cihazlar sayesinde bölgesel bir problem olup olmadığı anlaşılır. Tespit sonucu bölgesel bir sorun olmadığı anlaşılırsa, genel bir tespit işlemi yapılır. Bu işlem için logar boruları da kontrol edilir.

Bu tespit aşamalarının hiçbirinde herhangi bir kırma işlemi söz konusu değildir. Eğer logar da tıkanıklık tespit edildi ise, su tahliyesinin ardından tıkanmaya sebep olan cisimler alınır.

Kanalizasyon Kaynaklı Taşkınlar

Eğer klozet tıkanıklığının kaynağı bina içindeyse bunu tamir etmek kolayken, problemin kaynağı kanalizasyon ise bu hem daha büyük hem de daha meşakkatli bir problemdir. Bölgedeki tüm logar boruları kanalizasyon borusunda birleşir. Bu kanalizasyon boruları, logar boruların göre çap olarak çok daha geniştir. Ama tuvalete atılması sonucu bu borulara biriken cisimler, kanalizasyon borusu içinde ciddi büyüklükte sert bir atık cismi oluşturabilir. Bu durum çok daha büyük tıkanma ve taşmalara sebebiyet verebilir. Evinizden yapacağınız hiçbir işlemle bu taşmanın önüne geçemez.

Evinizdeki klozetin tıkanması durumunda, tesisat yardımı almanız gerekebilir. Böyle durumlarda mevcut sorunun daha da büyümesinin önüne geçmek için, su vanalarını kapatıp klozet tıkanıklığı açma ustaları gelene kadar beklemeniz gerekir. Gelen ekipler gerçekleştirdikleri tespit sonucunda tıkanıklığın sizden kaynaklanıp kaynaklanmadığını belirleyip buna göre müdahale yaparlar. Sorun sizden kaynaklanmıyor ise, binanın genel boruları kontrol edilir. Ve sorun her neredeyse çalışmalar sonucu tespit edilir.

Tıkanıklık Açmak İçin Kırma İşlemi Yapılır mı?

Daha önceleri Klozet tıkanıklığı açma aşamasında kırma işlemi ile müdahale ediliyordu. Ve bu ev sahiplerinin çok ciddi bir masrafa girmelerine, bir de evlerinin hasar görmesine sebep oluyordu. Ama artık gelişen teknoloji sayesinde kırma işlemi yapılmaksızın tıkanıklığı gidermek mümkün.

Evlerimizde yaşadığımız sürece birçok sorunlarla karşılaşabiliriz. Sorunun büyüklüğüne ve nedenselliğine göre farklı çareler başvurabiliriz. Ama bu sorunları en kötüsü klozet taşkınıdır. Çünkü bu sorun her yere bakteri, virüs ve kötü kokuların yayılmasına sebep olur.

Aynı zamanda bu bakteriler, insanların sağlığını olumsuz etkilediği için, vakit kaybetmeden müdahale etmek gerekir. Aksi halde hem insan sağlığı açısından hem de bina borularının sağlam kalması açısından, birçok zarara uğrayabilirsiniz.

Tıkanan klozet içine kimyasal madde içeren su dökmek boru direncini azaltacağı gibi, sağlığınızı da kötü olarak etkiler. Bu sebeple bu kimyasalları kullanmaktan kaçınmak daha faydalıdır.

Tesisat Onarımı: Eğer defalarca klozet tıkanıklığı açma problemi ile karşılaştıysanız ve defalarca açmanıza rağmen tekrar tekrar tıkanmaya devam ediyorsa, bunun nedeni binanın yapım aşamasında tesisat döşemesinde kullanılan pimaşların eğimsiz olarak yerleştirilmesidir. Bu durumda hangi çareye başvurursanız başvurun, sorun tekrar baş gösterecektir. Çünkü yapım hatasını tamir etmek için sorunlu bölgeyi kırıp, eğimsiz noktayı tespit ettikten sonra, pimaşları düzgün bir şekilde tekrar takmak gerekir. Biraz meşakkatli bir iş olduğu için genellikle ertelenir. Ama bu işi ertelemek sadece sorunun büyümesine sebebiyet verir. Bunun için bu problem ile karşılaştığınız anda, hemen harekete geçin.

Bakım için gelen ustalarımız, eğer gider borusunun eğimsiz yapıldığı tespit eder ve giderdeki problemin bundan kaynaklandığını kanaat getirirlerse, ev sahibinin de onayını aldıktan sonra, bunun da tamirat ve tadilatını yapar.

Klozet tıkanıklığı açma problemiyle karşı karşıya kaldıysanız öncelikle ihtiyaç duyacağınız şey işini iyi bilen bir ustadır. Çünkü bu tarz problemler için yapılan yanlış müdahaleler, çok daha büyük sorunlara neden olabilir. Bu sebeple seçeceğiniz tesisat ustasının işinde son derece mahir olup olmadığına dikkat etmek gerekir. İşini iyi yapan usta bulmanın zorlaştığı şu günlerde, eğer pişman olmak istemiyorsanız, bizimle irtibat kurmanızı öneririz.

Çünkü Klozet tıkanıklığı açma işlemleri için kurduğumuz ekip, işinde son derece uzmanlaşmış ve yıllarca kazandığı tecrübe sayesinde, bulunduğu konuma ulaşmıştır. Ayrıca firmamız bu konu hakkında birçok araştırmalar yapmış, klozet tıkanıklığı açma işlemleri için geliştirilen her yeniliği bünyesine katmıştır. Böylece son teknoloji cihaz ve ekipmanlarıyla yaptığı çalışmalar sayesinde, bu sorunla karşılaşan her bireyin işini kısa sürede, hasarsız ve az bir maliyetle çözmüştür.

Klozet tıkanıklığı açma işlemleri hem ev sahibi hem tesisat ustaları açısından meşakkatli ve maliyetli bir iştir.

Buna rağmen klozet tıkanıklığı açma işlemleri için talep ettiğimiz ücret beklenenin aksine çok düşük bir meblağdır. Firmamızın uygun fiyat politikası sayesinde, klozet, lavobo, gider, tuvalet ve benzeri tıkanıklık açma fiyatlarını, müşteri memnuniyeti açısından minimumda tutmaktadır.

Klozet tıkanması problemi ile karşılaştıktan sonra, bu sorunun hemen kalkmasını isteriz. Ama bazen aradığımız klozet tıkanıklığı açma ekiplerinin gelmesi zaman alabilir, bu da çok can sıkıcı bir durumdur.

Klozet tıkanıklığı açma ekibimiz ile iletişime geçtikten sonra, kısa bir süre içerisinde evinize gelir ve gerekli işlemler için harekete geçerler. Bu sorundan kurtulmak için günlerce beklemenize gerek kalmaz. Firmamız ile iletişime geçtikten sonra, 25 - 30 dakika arasında evinize ulaşan ekiplerimiz, sorunun tespit ve tamir aşamalarını da son derece süratli bitirirler.

Sizlerde firmamızın hizmetlerinden yararlanmak için, haftanın her günü ve ya acil durumlarda bile bize ulaşabilirsiniz. Bize dilediğiniz tüm kanaldan ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmanız için birçok alternatif mevcuttur.

 • Bizi internet üzerinden ücretsiz arayın; sağ kısımda bulunan telefon simgesine tıklayıp aramayı başlatın.
 • Sayfanın sol kısımda yer alan "Hızlı destekten" bize adınızı ve telefon numaranızı bırakın, en kısa süre içerisinde size dönüş sağlayalım.
 • Sayfanın üst kısmında yer alan teklif formunu doldurarak, en kısa sürede fiyat teklifi alabilirsiniz.
 • İrtibat numaralarımızı arayarak bize ulaşabilirsiniz.
 • Bize ulaşın sayfasından mesajlarınızı iletebilirsiniz.
 • Whatsapp üzerinden direk yazmaya başlayıp, iletişim kurabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti açısından ve acil durumlarda bize en kolay şekilde ulaşmanızı sağlamak amacıyla, gerek çalışmalarımız gerekse de iletişim teknolojileri ile sizlere daha iyi hizmet sunmaya gayret ediyoruz.

Değerli ziyaretçimiz, bu sayfayı sosyal medya sayfanızda paylaşıp bize katkıda bulunabilirsiniz.

Facebook
Twitter
Pinterest
Linkedin
Livejournal
Reddit
Whatsapp
Tumblr
Stumbleupon
VK
Evernote
Skype
Telegram
Xing
Bookmark
Digg
Line
başlat
support
KapatHızlı Destekbilgiler